Server
Takımı
Fenerbahce
Charıma Yeniden Başladım

Öldükden Sonra 30 Exp Veren Uniq

Ve Son Ss Char Benimdir

off off off silaha paraya çara bak hacım çok sağlam bir çar olur inşallah öteki Zbeedy i glaiveye çevirseydin keşke Bi de o glaiveyi +9 yapamazsan yuh derim sana xD pre plus la alıp alchemy denemeni öneririm xD

kaymak94 demiş ki:
Charın alt yapısı çok sağlam 105 lv olduğunda item sıkıntısı falan çekmezsin :)
kardeşim çekmez zaten hacker bu çarımı soydu oturdu bide benle muhabbet etti :) hatırlarsın malatyalee 76sos+6 glavie :wink1:

Server
Takımı
Fenerbahce
shegi41 demiş ki:
kaymak94 demiş ki:
kardeşim çekmez zaten hacker bu çarımı soydu oturdu bide benle muhabbet etti :) hatırlarsın malatyalee 76sos+6 glavie :wink1:

:roll: 8O Kardesim baskası senin charını soyar hemen malatyalee piskopatmısınız yaw siz ? hey allahım ya önune gelen bişe söliyor arkadasım daha önce söliyenlerde vardı noldu onlar yok ama ben hala burdayım

Jutenya demiş ki:
shegi41 demiş ki:
kaymak94 demiş ki:

:roll: 8O Kardesim baskası senin charını soyar hemen malatyalee piskopatmısınız yaw siz ? hey allahım ya önune gelen bişe söliyor arkadasım daha önce söliyenlerde vardı noldu onlar yok ama ben hala burdayım
kardeş noldu sustular diyosun ya hepsi oyunu bıraktılar... yalan söylemeye gerek yok seni zamanında soymşlar sende oturup beni soymuştun konştun bide utanmadan... ama yinede başarılar dilerim. :thumbsup:

Yukarı Alt