alez demiş ki:
cevabı şap die yapıştırınca böle sapıtıp kanıt kanıt die ötersin xD
ben sana cevap veriyom ama sen bana veremiyon konuyu değiştirmeye çalışıyon...!!!
Kanıtı koymusmusmusmus.Koy da gorelım...

Gördüğünüz gibi adamın kanıtı kafadan atıp tutuyor kanıtı yok hiç bir şeyi yok.Adam bizi karalamaya çalışıyor

kanıtı sen koymuşun işte glaviBOW (xD)

bizden korkup union toplamışınız--> siz Junky nin attığı globali gösterirken bunu göstermişiniz...yani kendi kazdığınız kuyuya kendiniz düştünüz xD

gördüğünüz gibi aeonxxxa yine çok güzel bi kapak yaptım...

MaGNa_CoLPa guildinin neresini karalıcaksak hehehehe hahahaha zuahahah

Junky nin attığı globalde blacklist savaşa gelmior bu savaşı KAZANMIŞ sayın yazıyor. Kim kaçmış belli oluyor :muck: buda sana kapak olsun :muck:

alez demiş ki:
TheBLaCkLiSt union savaşına gelmedi demek istemiş biraz adam gibi düşün de anla... bu da sana tıpa olsun :coffee:
Savaşa geldiniz mi gelmediniz mi?Tabiki gelmediniz.
Neden gelmediniz? Bizi yenemyeceğinizi düşündünüz ve gelmediniz?
Yani sizin mantığınız şu karşı rakip çok güçlü onları yenemeyceğiz onun için savaşa gitmioruz?
evet savaşa adam çağırdım ama ilk çağıran sizdiniz onun için ben çağırdım!savaşa union olarak gelmedik sadece suicast guild dinde ve başka guildlerden beniseven , beni sayan benim hatırımı kırmayan arkadaşlarım geldi.

Ve şimdi soruyorum ben bu adamın iddia ettiği kadar yalancı biri olsaydım bahsettiği kadar çok adamı nasıl toplardım?
Dememki ortada bişeyler var? Bu adamın asıl amacı karalmaktır!!!

sizin guilde yardım borçları varda ondan geldiler n00b.
GW ye geldik UW ye gelmedik...
Şu karşı rakip çok tırsak korkudan unionu topluyo die düşündük ( haklı olarak ! )
GERÇEKLERİN de gösterdiği gibi yalancısın--->rev6da bi lvller yanlış gösterir diyosun sonra da uniquelerde yanlış gösteriyo demeye başlıyosun ne iş... bana öle saf yapma yemezler güzelim :mrgreen:

yardım borcu derken neyi kastetiyorsun onu anlaymadım?Biz sonuçta o guiltteki çoğu kişi ile arkadaştık aramızda yardım borcu diye bir şey yoktur onu sen kendin uyduruorsun.Arkadaşlar her zaamn brbirine yardım eder :wink1: :muck:

savaştan korkmuyor olsaydınız UW yede gelirdiniz
Sonuç olarak savaştan kaçtınız(delikanlı adam savaştan kaçmaz her ne olursa olsun)
yaw sanki rev6 sitesini ben kurdum.:lol: benim bildiğim sadece lvl leri hatalı gösterio diye biliordum sitede bir sorun olmuş ve kesilen uniq leri yanlış gösteriorsa bu sitenin sorunudur benim değil.:muck: sitenin hatalrını bnim hatalarımmış gibi gösterek hala beni karalmaya dewam edioyorsun.bu numaralar burda sökmez evladım:muck:

sen burda saf yap ama herkes biliyo seni :thumbsup:
biz sizin gibi sazan mıyız da öle herşeye atlayalım GW dedik GW ye geliriz

o zmn dostum bi daha ''rev6 da sadece lvller yanlış olur (olursa) diğer herşey kesin dorudur'' deme tmm :thumbsup: yoksa faturayı yine sana keserim :twisted:
bizde ezikleri karalama yoktur kendini kasma rahatına bak :beer:

Senin ciddi bir zihinsel problemin var bundan eminim ? Sitedeki yanlışığın hesabını bana kesiyo adam bak yaw :lol:

Yukarı Alt