Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Artık maçın adamınıda duyuruyoruz ^^

Maçın Adamı

ALEX DE SOUZA SAHNEDE

Fenerbahçe Güiza ile pozisyona girse de, son vuruşlarda basit hatalar yaparken; Bursaspor ise Sercan Yıldırım ile etkili gelmek istdi ama pek de verimli olamadı. İlk yarı bu sonuçla bitecek derken, Fenerbahçe'nin kaptanı sahneye çıktı. 42. dakikada Alex, orta alanda önüne gelen topu Guiza'nın önüne attı. Guiza'nın şutu defanstan dönerken tekrar topa sahip olan İspanyol yıldız, topu Alex'in önüne indirdi. Brezilyalı oyuncu ceza sahasının sağ çaprazından düzgün bir vuruşla topu filele gönderdi: 0-1

Haklı yada haksız orası ayrı konu . Her oyuncu haksız karar verince hakeme böyle yaparsa ne olur ? :twisted: Hakemi ezmiş Alex resmen bu kadar ezilmemeli hakem. Erman Hoca'nın videosu geziyor nette yorumuna bittim xD

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
Artık maçın adamınıda duyuruyoruz ^^

Maçın Adamı

ALEX DE SOUZA SAHNEDE

Fenerbahçe Güiza ile pozisyona girse de, son vuruşlarda basit hatalar yaparken; Bursaspor ise Sercan Yıldırım ile etkili gelmek istdi ama pek de verimli olamadı. İlk yarı bu sonuçla bitecek derken, Fenerbahçe'nin kaptanı sahneye çıktı. 42. dakikada Alex, orta alanda önüne gelen topu Guiza'nın önüne attı. Guiza'nın şutu defanstan dönerken tekrar topa sahip olan İspanyol yıldız, topu Alex'in önüne indirdi. Brezilyalı oyuncu ceza sahasının sağ çaprazından düzgün bir vuruşla topu filele gönderdi: 0-1

:muck:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Maçın adamı emre.Aslında 34 yaşındaki adamı tutamayan defans olcaktı ama neyse kıyak geçelim.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
V.I.P demiş ki:
Maçın adamı emre.Aslında 34 yaşındaki adamı tutamayan defans olcaktı ama neyse kıyak geçelim.
Hacım maçın adamı kazanan takımdan seçiliyor. :cry:
Fenerbahçeden seçilmesi lazım bence yanlış olur nede olsun burda fenerbahçeyi temsil ediyoruz bizleri karşı takım ilgilendirmez.

V.I.P demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
V.I.P demiş ki:
Hacım maçın adamı kazanan takımdan seçiliyor. :cry:
Fenerbahçeden seçilmesi lazım bence yanlış olur nede olsun burda fenerbahçeyi temsil ediyoruz bizleri karşı takım ilgilendirmez.
Hacım konunun ismi "Fenerbahçenin Adamı" değil "Maçın Adamı" ^^ :twisted:

Fre3sTyLe demiş ki:
Fenerbahçenin son oynadığı maçının video görüntüleri&resimleri buradan paylaşılacaktır,güncellenecektir.

Antalyaspor - Fenerbahçe [1-2]

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=828XUodle9E

Maçın Adamı

Bu Semih buda Şentürk!
Antalyaspor takım halinde ileri çıktı.. Fenerbahçe topu aldığı anda birden atağa çıktı..Güiza kendi yarı alanında aldığı topu ceza alanı içine kadar taşıdı.Altıpasta Semih'e al da at dedi.. Semih boş kaleye topu gönderdi ve top ağlarda!

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt