hmzsnmz demiş ki:
Ne maç oldu ilk yarı öyle 5 gol izledik topuz her iki kaleyede birer gol attı :P
Sezonun en güzel maçlarından biri olacağını düşünüyordum maçdan önce ve gerçekten öyle oluyor,daha çok gol izleyeceğiz. nese:

Journalist

Aileden
Bugün bayi önünden geçiyorum fener maçını tek yapmışlar baktım herkes 50-100 giriyor oranıda sağlam vermiş bende 50 lira ile girecektim bu kıytırık takıma güven olmaz dedim iyikide oynamamışım ahahaha :mrgreen: :dance:

kıytırıkmı macı ızledınmı tmm ılk 25 dk fener cok kötüydü ama sonrasında maca esit oldu ve hatta zaman zaman üstünlük sagladı 3-3 yapamamız tamamıyla şans

Avasin

Majestic demiş ki:
Yav bıktım bu Trabzondan ne çekiyorsak bu takımdan çekiyoruz arkadaş yav.
hatta spiker ne dedi feneri şampiyonluktan men eden takım. Varya o anda gidipte TS kulübüne saldırı yapasım geldi. En gıcık olduğum Türk takımıdır Trabzonspor

Absence

Şimdi şöyle bişi var zamanında bizde gidip adamların sahasında yenip ellerinden şampiyonluk almışız onlarda haklı bidaha şampiyonluk göremedi adamlar :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
Paok son anlarda daha diriydi uzatmalarda umarım fener eler.

sen şaşırdın mı birader kendini alın şunun payeleri çıplak kalsın ahahaha yunan zati rakip delirtmişler beni 100 tane atasım var bunlara makara: nese:

Absence

Ulen galatasaray attı diye tam sevindik iki dakka dayanamadılar gol yediler aha fenerde bastı bastı atamadı yedik geçen seneki trabzon maçının aynısı

Oynadık ama olmadı maç için link bulamayınca maç saati çıkıp 15dk yürüdüm maçı izlemeye ama ne yapalım olmadı olmadı olmadı..
Oyun güzel fakat skor yaramadı
:roll:

Emre neden çıktı ? sakatlanmadıysa vallahi yazık olmuş adam çıktı takım durdu ilk yarı muthiş futbol oynayan Fenerbahçe müthiş fubtol oynayan stoch hepsi durdu nasıl iştir anlamadım ama yok abi yok
Santos , Cristian , Selcuk , Bılıca hepsini yollayacaksın hepsını
Bılıca yerıne ilhanı koysaydın be aykut hoca daha iyi işler yapar şimdi seviniyor olurduk belkide :roll:

Absence

Fenerbahçe 4 Manisa 2

İssiar Dia nın nekadar isabetli bir transfer olduğunu gördük niang orta sahadan topu alıyor ceza sahasına koşana kadar dia yetişiyor önüne geçiyor okadar hızlı maşallah :P
Niang siftahını yaptı birde Okanı kazanmış olduk çok iyi oyuncu geleceğin gökhan gönülü gerçi ben fmden tanıyorumda :mrgreen: gerçeğini görmek hoşuma gitti

Absence demiş ki:
Fenerbahçe 4 Manisa 2

İssiar Dia nın nekadar isabetli bir transfer olduğunu gördük niang orta sahadan topu alıyor ceza sahasına koşana kadar dia yetişiyor önüne geçiyor okadar hızlı maşallah :P
Niang siftahını yaptı birde Okanı kazanmış olduk çok iyi oyuncu geleceğin gökhan gönülü gerçi ben fmden tanıyorumda :mrgreen: gerçeğini görmek hoşuma gitti
:headbang:

Yukarı Alt