3 Kafadar Arkadaş olğun düşüneclere sahip toplam 8 kişinin oluşturduğu ve real hayata yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Dürüst ve Saygı çerçevesinde AVRUPA çarlar ile piyasaya çıkan Herculesin en iyi guild takımıdır

Guilde katılmak ve bu doslukları paylaşmak isteyen arkadaşlar var ise TurkishArmor, MustaPHa_ veya Buyucubaci ile dialog kurup gruba sizlerde dahil olabilirsiniz..............

Gün Gelecek aynı çatı altında Tihef ise Tiheflik Hunter ise Hunterlık her kişiye meydan okuyacağız

Milliyetçi ruhumuzla İstanbuldan Cine Turk olduğumuz altın harfler ile sos som ile yazacağız

Silahlar +7 +9
Wizard
Cleric
Warrior Two Handed
Warrior Axe
Warrior one Handed
Bard
okçu kasanımız yok daha okçuya ihtiyacımız olabilir .

Pm : TurkishArmor

Turkish demiş ki:
3 Kafadar Arkadaş olğun düşüneclere sahip toplam 8 kişinin oluşturduğu ve real hayata yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Dürüst ve Saygı çerçevesinde AVRUPA çarlar ile piyasaya çıkan Herculesin en iyi guild takımıdır

Guilde katılmak ve bu doslukları paylaşmak isteyen arkadaşlar var ise TurkishArmor, MustaPHa_ veya Buyucubaci ile dialog kurup gruba sizlerde dahil olabilirsiniz..............

Gün Gelecek aynı çatı altında Tihef ise Tiheflik Hunter ise Hunterlık her kişiye meydan okuyacağız

Milliyetçi ruhumuzla İstanbuldan Cine Turk olduğumuz altın harfler ile sos som ile yazacağız

Silahlar +7 +9
Wizard
Cleric
Warrior Two Handed
Warrior Axe
Warrior one Handed
Bard
okçu kasanımız yok daha okçuya ihtiyacımız olabilir .

Pm : TurkishArmor

silahlar güzl +7 +9 ne diim başarılar :lol: extrabeer

Evet Bence Guzel Bir Guild. Sahsen TurkishArmor ile guzel bir dialogumuz var. Eu Charlarıyla Bu Serverda Belli Bir Yere Geleceklerine inanıyorum.

Yok yaaa Avrupa charlardan adam olmaz... :mrgreen:

Adam lvl 65 ben LVL 70 adam bana 8k çakıyodu korkulur bunlardan valla... detective

Heeheheh wala ya European lar olmasa harıka olacaktı

ilerde uniqu3 bırakmayacaklar biz e

hele pvplerde hiç ssansımız yok :)

Yukarı Alt