Herkesin Hayırlısı Neyse O Olsun İnş ben bu yıl 2.girişim salladım tabi puanım en yuksek MF-2 275 :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SnowFlake demiş ki:
hayırlısı olsun herkese ^^
brendi kalmış açıklamayan o da yarın verir müjdeyi inş. :P

ps:abim 450 yapmış istanbulda, başımda duracak bu sene yine. üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum daral: makara:

450 iyi yapmış istanbul'da kazanıyor mu bir yeri ?

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
extraloob demiş ki:
SnowFlake demiş ki:

ps:abim 450 yapmış istanbulda, başımda duracak bu sene yine. üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum daral: makara:

hukuk niyetiyle hazırlanmıştı bu sene ama olmadı tabii. istanbul tarih ya da coğrafyaya rahat gireceğim diyor. urfada 1 yıl tarih okuduğu için direk 2. sınıftan devam etmek istiyor. farklı bölüm seçip 1 sene daha kaybetmek istemiyor ^^

Sınavda yüksek ve düşük puan alan arkadaşları tebrik ediyorum en içten dileklerimle

Arkadaşlar 2 senem var 11.sınıftayım inşallah bir hukuk istiyorum ankara-kayseri hukuk olabilir bu seneden çalışmaya başlayacam inşallah

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SnowFlake demiş ki:
extraloob demiş ki:
SnowFlake demiş ki:

hukuk niyetiyle hazırlanmıştı bu sene ama olmadı tabii. istanbul tarih ya da coğrafyaya rahat gireceğim diyor. urfada 1 yıl tarih okuduğu için direk 2. sınıftan devam etmek istiyor. farklı bölüm seçip 1 sene daha kaybetmek istemiyor ^^

ohannesss öyle imkanmı var bizim zamanımızda sınava girmeden önce 24 tercih yapardın 2.sınavdan çıkardın 2 ay sonra puanınla beraber kazandığın okulu yazardı eve gelen mektupta ve okula gitmezsen seneye bir kez daha girersen yaklaşık 30-35 puanın düşerdi gelecek sene sınavdan şimdi bir de ödül veriyorlar yazık ya walla yazık.

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
extraloob demiş ki:
ohannesss öyle imkanmı var bizim zamanımızda sınava girmeden önce 24 tercih yapardın 2.sınavdan çıkardın 2 ay sonra puanınla beraber kazandığın okulu yazardı eve gelen mektupta ve okula gitmezsen seneye bir kez daha girersen yaklaşık 30-35 puanın düşerdi gelecek sene sınavdan şimdi bir de ödül veriyorlar yazık ya walla yazık.
yoo yine aynı o 1. sınıfı orada okudu bitirdi sonra eve geldi hazırlandı 2. sınıfta okul değiştirmiş olacak 1 yıl kaybetti puan düşme de olmadı.. kısaca bu yani :nod:

Turkiyede su uni sinavlari cok karisik cok zor.
Tarih okuyacaksam sadece tarihden sinava giriyorum nedir bu boyle.

Yukarı Alt