Privatede daha öncede 90 lvl glavier kastığım için isro da 74+ bir Bow veya 72+ s/s light,cold,bicheon veya Roque charla takas edeceğim sadece bu 3 build başka buildlerle bana gelmeyin.Takası extraloob sales team aracılığıyla yapacağız takas masrafını ben ödeyeceğim o yüzden dolandırmaya çalışmak için boşuna msn adresimi eklemesin mailto:[email protected]
2zz5nae.jpg

şuan üstündeki itemlerin 6 tabesi STR-6 5 tanesi STR-5
Hp:28340
Mp:11272
Takas devam ediyor.....
ps:cold lvl 51 e düşürülüp fire 90 yapılmıştır el yakmasının etkisi nedeniyle

warrior charları sevmiyor + kendi charına çok özen gösteren bir isim ve server'ın en yüksek str charlarından sanırım..

_RoJaNu_ demiş ki:
Orası öylede Okan Server Gaia :)Birde +72 Demek cok fazla benim görüşüm :wink1:
gaia olsun ne farkediyor hepsi eskiyor zaten ki gaia'nın üstüne bir sürü server açıldı. :wink1: diyeceksin ama atp'nin charı ecsro'da. dışarıdan bakınca ecsro basit bir server olarak gözüküyor ama hiçte öyle değilmiş çok eğlenceli, zevkli ve bir o kadar da prof. oyuncuların bulunduğu bir server.

sana tavsiyem char arayacağına gir kendin kas. zevkte alırsın, hızlı da lvl atlarsın.

:) Zaten extraloob'un 300silkimi almasını bekliyorm :wink1:Sadece bir piyasa yoklamak istedim bu char elime duracağına alırdım +80bir Str 300silkide ona harcardım olurdu mis :wink1:

gaia olsun ne farkediyor hepsi eskiyor zaten ki gaia'nın üstüne bir sürü server açıldı. :wink1: diyeceksin ama atp'nin charı ecsro'da. dışarıdan bakınca ecsro basit bir server olarak gözüküyor ama hiçte öyle değilmiş çok eğlenceli, zevkli ve bir o kadar da prof. oyuncuların bulunduğu bir server.

sana tavsiyem char arayacağına gir kendin kas. zevkte alırsın, hızlı da lvl atlarsın.
Hak Veriyorum TAbiki. ama yanlıs hatırlamıyrsam Ecsro 90lv=isro 62 gibi birşeydi ama yanlsım yoksa tabiki.

Yukarı Alt