arkadaslar bu avrupa geldiğinden beri ne zaman sehre ısınlansam oyun ekran kartı hatası veriyo (? ?) bunun cozumu varmı lutfen yardım edinnnnn ekran kartı 256 kık asus markası

arama yaparsan yeniserver adreslerini driverı na nasıl yazıcan yazılmış.Ama bundan önce Silkroad'ın kendi sitesinden kendi ekran kartına uyumlu driver'ı yükle.Bende hergün 3-5 defa oluyodu bi zamanlar.Güncel tutuyorum artık haftada bi kaç kez oluyo.

oyundayken v tusuna bas butun oyuncular ekrandan kayboluo sehirdede kasmayı engelliyebilir

NEMESİS demiş ki:
DENEMESİ BEDAVA DİMİ İNANMIYOSAN GİR DENE
1. yazını küçült
2. senin amacınpost kasmak ki

oyundayken v tusuna bas butun oyuncular ekrandan kayboluo sehirdede kasmayı engelliyebilir
dedikden sonrabelki diye ayrı mesaj atmışsın senin ya kafan güzel yada harbi hrbi post kasıyosun

alla allaa bn fikrimi soledim abartcak bişi yoq inanmıosan o senin sorunun yane

NEMESİS demiş ki:
alla allaa bn fikrimi soledim abartcak bişi yoq inanmıosan o senin sorunun yane
tamam fikrine karşı gelmiyorumda belki diye ayrıca 1 kelime için mesaj yazman saçma dier konulardada böle saçma mesajların war seni xtolgaxde farketmiş ona göre

ok o zaman bidaa ole kısa kısa atmm ama oyundayken v tusuna basınca ekranda yaratık canvar hepsi gidio yerdeki malları toplamak icin yapmıslar(bnce)ama sehirdeyken bilgisayarının az da olsa kasmasını engellio hersey gittii icin

NEMESİS demiş ki:
ok o zaman bidaa ole kısa kısa atmm ama oyundayken v tusuna basınca ekranda yaratık canvar hepsi gidio yerdeki malları toplamak icin yapmıslar(bnce)ama sehirdeyken bilgisayarının az da olsa kasmasını engellio hersey gittii icin
tamam sen mesajlarını ayarla o v oayıda elinle basılı tutarsan oluyor dier türlü hep öle kalsa güzel olur ama Confused

Jigsaw

Aileden
V sadece görünürlüğünü kapıyor. Tüm grafikler yine yüklü oluyo. Yoksa elinizi vden çekince o kadar çabuk yüklenemez.

kardeş s en bence hatayı okumadın :lol: sehirde sadece hata veriyo sehirden cıktımı hatada gidiyo ama sehirden cıkana kadar 5 kez atıyor

Yukarı Alt