Arkadaşlar ben the server is undergoing inspection...... hatasını alıyorum.Oyunu daha yeni indirdim netten ve pc ye ilk defa kurdum delircem o kadar bekledikten sonra girmiyo oyuna birde oyunun sitesine giriyo onuda denedim.lütfen yardım edin

host falan yazmayın denedim etc içindekileri sildim gene aynı.sonra silkroadı sildim gene denedim gene aynı

en son versiyonun indirdim sro plus ama yükledikten sonra 1,71 e güncellemesi gerekirken(yükleyince ok yazısına tıkladıktan sonra kendi launcer geliyorya otomatik) güncellemedi.kafayı yiyecem düzelmiyor.resim koymayı bilmiyorum ama this server is undergoing inspection falan yazıyor

O hatayı sadece güncelleme yapılırken yani servarlar kapalıyken gelir.Veya senin net´in yokken.Yada host dosyasından.Media.pk2 den geliyodu sanırım.ip filan değiştirilerek.Eğer sen dosyalara dokunmadıysan yani botla filan uğraşmadıysan(media.pk2´yle filan) ve şu anda servarlar açık olduğundan, buraya mesaj yazdığına göre netde de sorun olmadığına göre geriye tek bir ihtimal kalıyor o da host dosyası.Orjinal host dosyasını:
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc´nin içine at.Sonra Silkroad´un sitesine gir, tekrar başlat launcher´ı.

Net framework 2.0 yüklemeyi deneyin olmazsa silkroada çift tıkladıktan sonra hemen herhangi bir internet sitesine girmeye çalışın yine olmazsa modemin adaptörünü çıkartıp 5 saniye bekledikten sonra tekrar takın internetin pc ye ulaştığından emin olduktan sonra silkroada girmeyi deneyin

ps : bence sorun clientten kaynaklanıyor hatayı tam olarak anlayamadım ancak bu kadar yardım edebilirim bir resim olsaydı iyi olurdu .

silkroadın sitesine girebiliyorum host dosyası bizzat orginal clientten olsa yüklerken hata vermezmiydi ki? anlayamadım kafayı yicem yaw.resim nasıl koyulur onu bilmiyorum

evet bi forumda görmüştüm sildim hata gitti yazmış bende sildim.sro yolunda hersey mubahtır diye :D

Yukarı Alt