arkadaşlar bu sabahtan beri deniyorum çarıma girmiyor ıd pw yi giriyorum şifre yanlış diyor ama ben şifre felan değişmedim neden acaba bide joymaxtan şifremi değişmeye çalışıyorum email adresimide giriyorum yanlış diyor şifreyide bilmediğimden değişemiyorum napmalıyım tbot kullanıyodum ondan olabilirmi Sad

yha evt aynı sorun bndede var bu sabah girmye çalışırken oldu lütfen yardım edin Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Confused

_CaspeR_

Buralıyım
arkadaşım Tbot dan olmaz sen bug da kalmış olabilrisin eğer bugta kalmışsa haftaya salı düzelir uptade den sonra beklemekten başka çaren yok

Arkadaslar Benle Beraber 5 kişide Aynı Sorun var Demekki Arkadaslarında Dedigi Gibi Bugda Kaldı Charlarımız Hafta Düzelir İyisallah

pfffffff

Aileden
Bug hata,yanlışlık yani bir oyun hatası
charlarınız hacklenmiş olmasın sakın Idea

Raay_Jovan
ben
TEZCAN
tanıdınmı WxW_WxW nun guildindeyim sen heroesdeyken bnde ordaydım çar açılmıyo napalım inş açılcak hacklenme olmazda bug olabilir

tezcanım demiş ki:
Raay_Jovan
ben
TEZCAN
tanıdınmı WxW_WxW nun guildindeyim sen heroesdeyken bnde ordaydım çar açılmıyo napalım inş açılcak hacklenme olmazda bug olabilir
kardesim umarım degin gibidir ama oyunda simlik bi proklem yok joymaxdan bi sifreni deigtirmeyi dene sene belki hatırlamıyorsundur sifreni degstirmisindir ola bilir yani insanlık hali,bi dene istersen http://www.joymax.com

denedimya ordan değişmeyi olmuyo email adresi yanlış diyor olmuyo şifre falan demişmedim hemde

Kimse Tbot kullanmasın Tbot kullananlar hackleniyo

Ben-botsmall.com girdim dedimki siz tbot satıyormusunuz ?
Admin-Hayır Exclamation
Ben- Neden Dedim Tbot daha iyi değilmi Confused
ADmin-Tbot yuzunden bir kaç arkadaşım hacklendi (paralı)
Ben- Başka nedenlerden olamazmı ?
Admin- Hayır Dedi.Tbot yapan kişi tarafından izleniyor o yuzden ahckleniyor.
Ben- Pekala Keylogger?
ADmin- Hayır iksiide pcden çok anlıyolar ve tbotla olduğuna garanti edebilirim dedi
Ben-Bilgiler için tşk ederim...

kaynak:Botsmall.com msnle irtibata geçmiştim.
Not:Tıpa tıp böle değildi konuşmalarımız. (ama hepsi doğru)

No TBOT

Beyler 10 milyona Srobot alınıyo 10 milyon verinde srobot alın. F*** Y** TBOT

Wink

peki sitede daha bir çok arkadaşımızın hepsinde aynı sorun var herkes birden aynı anda hacklenemez konularda var kimlerin olduğu

Adam Grupmu Calışıyo Evil or Very Mad Tüm Tbot Kullananların Mail Ve Sifrelerini Bu Salı Chekten Sonra Degistirim Die Evil or Very Mad Bide Bu Salı Wep Siteside Bakıma Girdi Bu adam Galiptenmi Girdi Adamların Server 'ınada Bizim Bilgileri Degistirdi Yada Adamlar Benim Gece 3 De Bota Bırakıcamı Biliyo Bu adam Uyusun Hacleyimi Dedi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Bir Sey Daha Arkadaslar Bu Sorunu Hala Yasayan Arkadaslar Varmı Hepsinde Düzeldimi ? Ve Düzeldiyse Yada Düzelmediyse Bot Kullanıyomuyduz Tbot Yani Evil or Very Mad Benim Gibi

Bide ViruS_ Kardes Sen Aynı Malı Satsan Diger Bir kişide Senin Sattıgın Maldan Satsa Onunki Dahamı İyi Dersin Sonucta Onlarda Para Kazanıyo Ve Botsmal Gibi Siteleri Var İkiside Joymaxa Göre Jasal Degil Zaten Bebn aralarında Hicbir Güven Farkının Olmadıgını Düsünüyorum ....

Yukarı Alt