şimdi arkadaşlar. sizin bot nasıl çalışıyor bilmiyorum ama benim iki sorunum var. birincisi skillerde ayarlarde bi sorunum yok. sadece bot şehir içinde dolaşıyor. sonra bi npc de takılıp kalıyor. bu npc hiç farketmiyo. bazen silahçıda kalıyor. adamı tıklıyor. silahları tamir ediyor. daha sonra adamı tekrar tıklıyo ve öylece kalıyor. şehir dışına elimle çıkartınca kasma yerine gidiyor ama yine aynısını yapıyo. ikincisi. ikinci botu da aynı serverde oynuyorum. bu mümkün mü. yani doğru yapıyorum sanırım. onda da aynı sorun var. şehir içinde npclerde dolaşıyor ve öylece kalıyor. kendim script oluşturuyorum yine aynı. kasma alanını memory den seciyorum yine aynı. lütfen bi yardımcı olun

ekran çözünürlük ayarlarından kaynaklanıyor olması muhtemel bi sorun. Ben 1024*768 ekran çözünürlüğünde kullanıyorum,herhangi bir npc takılması yaşamadım.

Oyunun çözünürlüğünü düşürüp tekrar yükseltin muhtemelen düzelecektir...(Botu durdurun öyle uygulayın)

compassionate demiş ki:
bütün npcleri gezdikten sonra yine tekrarlamaya başladı şimdi
inventory dolu mu ? bi kontrol edin. eksik birşey vardır, alamıyordur.Tekrar tekrar almak için NPC'leri dolaşır,yeterli gold yoksa alıncaya kadar dolaşır,alamadığı için de kısır döngü oluşur.

sorunu çözdüm. meğer npcde olmayan bişey ayarlamışım. hotandan universal pil small boy ayarlamışım ondanmış. yinede tşk ederim

Bütün Npc Gezio Geliyor Sİlahçıda cıkıp girio Habire Özelden pm atarmıısnı Admin BEn evde olmayınca o nası geri Gidip kascak HEp Sehirde duruo

Yukarı Alt