Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
yaw benım silkroad a gidimmi start wermeden bir yazi cikior su asagıda yazan yazı cıkıor fotograf koymayı bılmedıgım ıcın gosteremıyorum kusura bakmayın eskıden

u have to ınstall the full versıon
will you connect to the homepage to dowload the full version
EVET HAYIR

yardım edın lutfen oyunu ozledım : Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad bunu okuyanlarada desekkurler okudukları ıcın

ıı de kardes ewet dedımmı dowlant cıkıo ınıdırıom bı bakıom sılkroadı ındırıo bastan ama ole hızlı ındırıo kı sorma ben bı baktım 1 dk da %00.1 oldu yanı o kadar yawas ınıo Sad

ıı de kardes ewet dedımmı dowlant cıkıo ınıdırıom bı bakıom sılkroadı ındırıo bastan ama ole hızlı ındırıo kı sorma ben bı baktım 1 dk da %00.1 oldu yanı o kadar yawas ınıo Sad

ee arkadaşım biraz bekliceksin bizde indirir ken o kadar bekledik yüklemesi en az 2.5 saat felan oke Wink

ok allah razı olsun kardes sana bısey sorcam sen hangı harıtada oynıyorsun:D oyun hakkında ders almak ısterım

iide kardes sen 2.5 saat dedın de ben bı ındırmeye basladım 5 saatte anca % 15.3 oldu daha hızlı ındırme yolu yook mu yaaaa:'(

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt