Arkadaşlar ben 3-4 yıldır sro oynuyordum geçen sene bırkatım.. Arkadaşlarla tekrar başlamak istiyoruz.. ama silkroad r olayı falan varmış tam olarak nedir bilmiyoruz.. Yani arkadaşlarla yeniden sroya başlamak istiyoruz.. isroya devammı etmeliyiz.. yoksa silkroad r mi.. Yani ilerde bu silkroad r nin kapanma durumu veya joymaxın bu silkroad r ile daha az ilgilenme durumu varmı.. ? :S

sro R 1 lwl den 70 lwl e kadar item pot kendi veriyor oyun lwl lerinide gelince setlerin silahların token ile sun alabiliyorsun 64 lwl ekadar
Sro r nin kapanma gibi bir ihtimali yoktur
ayrıca sro Rde olan sistem in aynısını isroya yaptılar yani 1 lwl den 70 lwl e kadar gold çıkmıyor
bnce mbot veya sbot al 2 sini oyna bnde öyle yapıyorum

Takımı
Besiktas
sro-R iSroya göre daha zordur.Kasmak için sabır gerektirir.Ama benim şahsi görüşüm binlerce private varken ve oyunun tadını gerçekten çıkartmak istiyorsan private serverlarda oyna bi kaç kapanma ihtimali düşük olan serverlar var onlarda oynamak daha avantajlıdır.

Takımı
Galatasaray
Bende private server öneriyorum artık international versiyon silkroad pek keyif vermiyor.Aylarca uğraştırıyor ve para harcatıyor private serverlarda para harcamadan daha kısa sürede aynı keyfi alman mümkün

Saolun peki bana sağlam kapanmıcak private server öneririmisiniz.. Böyle saçma sapan türk gmler olmuyacak ?

Yukarı Alt