microsoft loopback ağ bağdaştırıcısını pc m den kaldırmak istiyorum ama bir türlü yapamadım ( sistemi geri aldım) olmadı (prog ekle/kadırdan baktım) yoktu napacammmmmmm

ağ bağlantılarına gir ordan lookback a sağ tıkla özellikler de yukarda en sağdaki sekmeye gir en altta kaldır var ordan kaldırabilirsin extraokk

Veya daha sonradan kullanabilme ihtimalin varsa sadece devre dışı da bırakabilirsin , sağ tıkla devre dışı bırak de.

-Resim Silinmiş.

burdada görüldügü gibi kaldır butonu var ama o 3 satır ayrı ayrı kaldırılıyor? benim direk kaldırmam lazım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ordan yapılandır de yeni bi sayfa açılcak yukarda 3 tane sekme olucak 3. ye gel en altta kaldır butonu var ona tıkla tamamdır Wink

Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'nın Kurulması

1. Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
2. Klasik görünümdeyseniz, sol bölmede Denetim Masası altında Kategori Görünümü'ne Geç'i tıklatın.
3. Yazıcılar ve Diğer Donanım'ı çift tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
4. Sol bölmede Ayrıca bkz. altında, Donanım Ekle'yi tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
5. Evet, donanımı bağladım'ı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
6. Listenin altında, Yeni donanım aygıtı ekle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın
7. Listeden seçeceğim donanımı yükle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
8. Ağ bağdaştırıcıları'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
9. Üretici kutusunda, Microsoft'u tıklatın.
10. Ağ Bağdaştırıcısı kutusunda, Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
11. Son'u tıklatın.

Kurulum tamamlandıktan sonra Başlat'tan veya Bilgisayarım'dan Ağ Bağlantılarım'ı açın. Sol taraftan Ağ Bağlantılarını görüntüle'ye tıklayın. Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'na sağ tıklayıp Özellikler'i seçin. Internet Protokolü (TCP/IP) nin üzerine çift tıklayın ve açılan pencereden Aşağıdaki IP adresini kullan'ı tıklayıp IP adresi olarak 60.169.2.206 yazın. Altağ Maskesi değerine ise 255.255.255.0 yazıp Tamam'ı tıklayın.

Teşekkürler Evanescence...
iyi forumlar... extraokk

TheMyth_ demiş ki:
Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'nın Kurulması

1. Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
2. Klasik görünümdeyseniz, sol bölmede Denetim Masası altında Kategori Görünümü'ne Geç'i tıklatın.
3. Yazıcılar ve Diğer Donanım'ı çift tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
4. Sol bölmede Ayrıca bkz. altında, Donanım Ekle'yi tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
5. Evet, donanımı bağladım'ı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
6. Listenin altında, Yeni donanım aygıtı ekle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın
7. Listeden seçeceğim donanımı yükle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
8. Ağ bağdaştırıcıları'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
9. Üretici kutusunda, Microsoft'u tıklatın.
10. Ağ Bağdaştırıcısı kutusunda, Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
11. Son'u tıklatın.

Kurulum tamamlandıktan sonra Başlat'tan veya Bilgisayarım'dan Ağ Bağlantılarım'ı açın. Sol taraftan Ağ Bağlantılarını görüntüle'ye tıklayın. Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'na sağ tıklayıp Özellikler'i seçin. Internet Protokolü (TCP/IP) nin üzerine çift tıklayın ve açılan pencereden Aşağıdaki IP adresini kullan'ı tıklayıp IP adresi olarak 60.169.2.206 yazın. Altağ Maskesi değerine ise 255.255.255.0 yazıp Tamam'ı tıklayın.

Teşekkürler Evanescence...
iyi forumlar... extraokk

lololollolol ben nasıl kaldırcam diye sordum..........................nasıl kurcam diye değil xD

_alpoza_ demiş ki:
ordan yapılandır de yeni bi sayfa açılcak yukarda 3 tane sekme olucak 3. ye gel en altta kaldır butonu var ona tıkla tamamdır Wink
sanırım kaldırdım ancak şimdi hala duruyo o simge loopbak simgesi .. özelliklere tıklıyorum beklenmedik bi hata olustu diyo napacam Shocked

Yukarı Alt