arkadaşlar yeni lcd almıştım dün sj ye girerken bu sorunla karşılaştım ksro da düzgün ama sj de birşey wardır dedim yeniden yükledim oda olmadı
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tombalaci Sorunu Çözdü :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Eğer Aynı Sorunu Olan Varsa Sjsro nun içindeki Setting e girsin ve içindeki tüm dosyaları silsin :beer: :beer: :beer:

kardeş allah senden razı olsun bunu 1 aydır arıyorum girmedik site bırakmadım ama bulamadım delirmiştim artıkın sjsiz sıkıntıdan ölüyordum :buddha: :buddha: şimdik gece gündüz botla kasıcam :dance::dance::dance:
kasamadığım zamanların inadına

allah sizden razı olsun aylardır charıma giremiyordum yeni monitor aldım ekran görüntüsü 1360x768 bu yüzden sorun var sanıyordum extraloob çok saolun. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :buddha: :buddha: :buddha: :headbang: :headbang: :dance: :dance: :dance: :beer: :beer: :beer: summer1: summer1: summer1:

Ayrıca Bendede Yeni Media da Bu sorun wardı Çözdüm sayenizde! Çok sağolun :))) :beer: :beer:

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
bendede boyleydı duzellttım ama simdide ekranın ortasıyla oynuorum sag ve sol kenarlardan 3 er parmak kalınlıgında sıyahlık var nasıl duzeltcem :D

Yukarı Alt