Öncelikle lockerz hakkında kısa bir bilgi ;

Lockerz Nedir ?

Lockerz, günde yanlızca 10 dakikanızı ayırarak hediyeler kazanabileceğiniz günlük anket sitesidir. Sitede her gün çeşitli sorular yayınlanmaktadır ve siz de bu sorulara cevap verebilmektesiniz.Sorular genelde çoğunluğun zevkleri, alışkanlıkları ve yaşam tarzı hakkındadır.

Bana Ne Yarar Sağlar ?

Günlük anketlere katılarak PTZ(Puan) toplayabilir bu şekilde hediyeler kazanabilirsiniz.

NOT:Üyelik alımı sadece davet yöntemiyle çalışmaktadır.

Lockerz Üyelik Formu Doldurma

Bildiğimiz gibi "Lockerz.com" ingilizce bir site . Ve bazen davet ettiğimiz arkadaşlar sırf "Lockerz" ingilizce diye üye olmak istemiyorlar . Arkadaşlarınıza kolayca üye olmaları için aşağıdaki resmi hazırladım :

First Name : Adınız
Last Name : Soyadınız
E-mail : Burda sizin e-mail adresiniz yazar dokunmayın
Zip Code : Posta Kodunuz'dur. Tüm Türkiye post kodu için >> http://www.ptt.gov.tr/tr/interaktif/postakodu4.php
Combination : Şifrenizi yazınız .
Confirm Combination : Şifrenizi tekrar yazınız (Doğrulama işlemi).
Time Zone : Saat dilimi demektir . ( Türkiye'de yaşayanlar +2 Gmt yapmalıdır )
Phone : Telefon numaranız . Örn. 00905XXXXXX .
Date Of Birth : Doğum Tarihinizdir . Sırayla ; Önce Ay , Gün ve Yıl yazınız .
Resimli Doğrulama Bölgesi : Resimdeki karakterleri (BÜYÜK,küçük harf dikkat ederek) altındaki boş kutuya yazınız .

En son olarak "Submit" tuşuna basınız . Ve üyelik işleminiz tamamlandı

PTZ Nedir? Z-List Nedir?

PTZ, günlük anketlere katılarak, her gün siteye giriş yaptığınızda ve sistemem kazandırdığınız her üye karşılığı kazandığınız puan 'ın ismidir.

PTZ 'nizin yeterli olması ve ilgili dağıtım tarihi olması halinde, sistemde yer alan ürünlerden alabilirsiniz.

Z-List, Lockerz üzerinden 20 arkadasinizi davet edip , üye olduklarinda size verilen üyelik statüsüdür. Bu sefer alacaginiz puanlar 2'ye katlanir ayrica profil ayarlarinda yer alan bilgiler dogru ve eksiksiz oldugu takdirde size ücretsiz bir Lockerz t-shirt'ü yollanmaktadir.

Nasıl PTZ Kazanabilirim ?

Şu an PTZ kazanmanın birkaç yolu var. Yakın bir zamanda daha fazla seçenek ile PTZ kazanılabilecek.

- Lockerz.com'a ilk giriş yaptığınızda çıkacak oyun ile rahat bir şekilde 30-40 PTZ kazanabilirsiniz.

- Siteye üye olduktan sonra çok sayıda kişiyi davet edebilirsiniz. Şu anda davet ettiğiniz kişi için 2 PTZ kazanıyorsunuz. Eğer Z-List üyesliğine sahip olursanız her üyeden 4 PTZ kazanacaksınız.

- Lockerz.com'da hergün yayınlanan anket sorularına cevap verdiğiniz takdirde 2 PTZ hanenize yazılmış olacak. (Z-List üyeler için 4 PTZ)

- Günlük olarak siteye giriş yaparak 2 PTZ kazanacaksınız. Ancak her girişinizde değil, o gün içerisinde ilk girişinizde kazandığınız puan hanenize yazılacak. (Z-List üyeler için 4 PTZ)

NOT: Lockerz.com'un yeni altyapiya gecmesiyle beraber üye olduktan sonra cikan oyun kaldirilmistir. Günlük giris puaninizi sol altta bulunan butondan ve günlük anket sorularina da sag altta yer alan DAILIES butonundan ulasabilirsiniz. Anketlerden sadece günlük olarak puan kazanirsiniz, eski anketlerden puan kazanilmiyor.

Adres Bilgilerimi Nasıl Doldurmalıyım ?

Bu soru da sıkça soruluyor o yüzden burada detaylı bir şekilde izah etmeye çalışacağım.

Lockerz.com sitesine giris yaptiktan sonra sag üstte yer alan My Account linkine tiklayip bilgilerinizi resimdeki gibi doldurmaya özen gösterin çünkü önemli bir konu. Alacağınız hediye ve tshirt bu adrese postalanacak. .

Örneğin;
First Name
Ad
Last Name
Soyad
Date Of Birth
Doğum Tarihi(Ay/Gün/Yıl)
Combination
Şifre(Kombinasyon)
Comfirm Combination
Şifre Doğrula
Phone
Telefon
Street
Altın Mahallesi Kavak Caddesi Okyanus Sokak No:32 Kat:3 Fatih
City
Istanbul
State
TR
Zip Code
Posta Kodu
Country
Turkey
Time Zone
(GMT +2:00) Kyiv, Kaliningrad, South Africa (Türkiyenin yer aldigi saat dilimi)
T-shirt size
Z-list olduğun zaman sana gönderilecek t-shirt'ün bedeni

Sıkça Sorulan Sorular

1. Lockerz nedir? Lockerz davetiye sistemi ile tüm dünya çapında üyelerin buluştuğu alışveriş ve eğlenceli bir sosyal ağ sitesidir.Üyeler hemen hemen sitede her yaptığı faaliyetten ödüllendirilir.İsterseniz bir video izleyin, oyun oynayın hatta günlük anket sorusunu cevaplayarak puan kazanın.Lockerz da PTZ kazanmanın 15 farklı yolu bulunacak.

2. Lockerz'da ne satın alınabilir? Biz en iyi marka ve mağazaların en son çıkan binlerce ürününü çeşitli kategoriler altında topladık. Elektronik cihazlardan, şık giyim aksesuarlarına hatta spor malzemelerine kadar çok geniş ürün yelpazesi mevcut durumda. Lockerz üyelerimize yakında müzik, video gibi ürünleri de sanal ortamda satın almaya imkan kılacak.

3. PTZ ile Lockerz'da ne yapabilirim? PTZ'yi sadece da kullanabilirsiniz. PTZ ile ücretsiz ödüllerin dışında piyangolara katılabilir, yardım kuruluşlarına bağışlarda bulunabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra PTZ ile dünya genelindeki markaların inanılmaz indirimlerinden yararlanılabilir, nakliye ücretsizdir, VIP deneyimlerinin yanı sıra ücretsiz ödül ve yardım kuruluşlarına bağışlar PTZ reyonunda.

4. Neden Lockerz'da hediye puanları düşük tutuluyor ? Bizler, siz üyelerin yardımı ile sitemizi inşa ediyoruz. Bu yüzden PTZ değerleri düşük tutuluyor. 2010 yilinin yakin bir zamaninda hediye ürünler 4 katına çıkacak olsa da PTZ kazanma şansı hala çok etkin birşekilde Lockerz üyelerine sunulacaktır.

5. "More Soon" ne anlama geliyor? Bizler daha fazla ürünün PTZ Yerinde (PTZ Place) yer alması için çalışıyoruz. Bizler periyodik olarak PTZ Yerinde ürünleri restoklayacağız.

6. Uluslararsı kargolama olacak mı ? Evet. Vergilendirme ve kanunlar o ülke sorumluluğunda olcak. Harç ve vergi ödeme durumunda kalabilirsiniz. Daha iyi bilgi için bu bağlantıyı kontol edebilirsiniz. International Snapshots

7. Kargom bana ne zaman ulaşacak? (yani, PTZ yerinden alınan ödül, satın alınan sipariş,Z-List Tshirt'ü) ABD içine 2 hafta, ABD dışına ise 14-21 gün arası.

9. Kaç hesaba sahip olabilirim ? Üyenin kişi başı tek hesap hakkı vardır. Ancak bir ev içindeki her kişinin kendine ait hesabı olabilir.(Max 5)

10. Lockerz nasıl para kazanacak ? 2010 yili icerisinde Lockerz'da ürünleri satın almak mümkün olacaktır. Ama endişe etmenize gerek yok PTZ Yeri daha fazla ürün ve deneyimlere sahne olacak.

11. Lockerz tam anlamıyla ne zaman kullanılacak ? Lockerz ilk aşamayı başlattı. PTZ Yerinde, ödüller şimdi mevcut durumda. Diğer bileşenler yakın bir zamanda piyasaya sunulmuş olacak. Tam anlamıyla site 2010 yilinin yakin bir zamaninda acilmis olacak.

12. Sitenin maskotu haline gelen Odyss adlı köpeğinin cinsi nedir ? Soru için teşekkürler! O bir Norwich teriyeridir.

Unuttuğum bir yer olursa ekleme yaparsanız sevinirim
:beer:

Son olarak eğer sizde davetiye istiyorsanız aşağıdaki siteye girip E-Mail inizi yazın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bak bu bilgiler forumda yoktu üyelik alımı adres doldurma bunlar önemli şeyler

Advance

Buura demiş ki:
Bak bu bilgiler forumda yoktu üyelik alımı adres doldurma bunlar önemli şeyler
rehberi sen hazırlamış olsan tamam da Copy paste ile yürümüyor bu işler..

Ben hazırlamamış olabilirim neyi değiştirir ? Sonuçta bilgi paylaşıyoruz neden bu kadar büyütüyosun ki ?

Mail adresimi ö.m ile attım , sadece üye olmam sana birşey kazandıracaksa olabilirim :thumbsup: .

Edit : Linki görmemişim :P .

çok teşekkür ederim :) çok kolay bir uygulama kullanmanızı öneririm ^^

Winterspring demiş ki:
Mail adresimi ö.m ile attım , sadece üye olmam sana birşey kazandıracaksa olabilirim :thumbsup: .

Edit : Linki görmemişim :P .
yardım sever insan :)

bana da denk gelir mi ki bir tane. :lol:

Yukarı Alt