Merhaba arkadaşlar!
48 lvl warlock karakterim var buna dayanarak sizlere bir rehber hazırladım..Eksikler olacaktır bunları söylerseniz düzeltebilirim ve herkesin yararlanabileceği bir warlock buildi olur.
Şimdilik Level kasmak için ve PvP de etkili olacağını düşündüğüm skilleri açıklayacağım 48 lvl oldum bütün skilleri açtım ama faydası olmayan skilleri açmamanız için sadece faydası olanları koydum buraya..

Dark Seed
-Resim Silinmiş.
Bu skill sihirsel atağınızı ilk lvlde %4 arttırır.Herzaman kendi Levelinizde olmalıdır ve 4 ün katı levellerde bir üst kademeye çıkarılır(4.-8.-12. gibi)!!!!Lvl atladığınızda önce verilmesi gereken 3 skillden biridir!!!!
Red Flower
-Resim Silinmiş.
Bu skillde Dark Seed ile aynı işlevi görür ve sihirsel atağınızı 4 lvlde %4 arttırır(seviyesi yükseldikçe % oranıda artar).Buda herzaman kendi lvlinizde olmalıdır..)!!!!Lvl atladığınızda önce verilmesi gereken 3 skillden ikincisidir!!!!
Toxin
-Resim Silinmiş.
Toxin mutlaka verilmeli kendisinin verdiği dmg in yanı sıra bir süre sonra rakibinizi uzun süre zehirlemesi önemli bir getiridir PvP Yada PvM de Ben maxda tutulmalı derim.
Curse Breath
-Resim Silinmiş.
Kırmızı içine aldığım Dark Mentalist Atack Seriesteki bütün skillerin açılması gerek(Çünkü yenileri lvl ilerledikçe çıkıyor ve bu seriden mutlaka 2 skill herzaman kullanmalısınız.)Ama ilerleyen lvllerde ihtiyacınıza göre diğerlerini silebilirsiniz.Örneğin şu anda sadece Toxin ve Curse Breathi kullanıyorum.Neden?Çünkü Rakibe verdiği damage fazla ve uzun süreli.Ayrıca Dark Mentalist atack seriesden rakibin üzerinde en fazla 2 skill kullanabiliyorsunuz yani bu seri üzerinden , rakibi üçüncü bir statüye sokamassınız.

Not: PvP rakibi bu statülerden birine soktuğumda adam çıkmak için 5-6 tane Pill içmek zorunda kaldı :mrgreen:

Curse Breath e gelince atack devamlılığı 20 saniye ve verdiği hasar oldukça fazla.

Blood Flower
-Resim Silinmiş.
Eveeet bu skillde warlock un nadir atack skillerinden biri.Nuke tarzında bir yapısı var ve Öncelikli açılması gereken üç skillden üçüncüsü Şunu belirtmeliyimki bu skilli her zaman kullanmak zorundasınız yani ana atack skilli!
Blood Aim
-Resim Silinmiş.
Cruel Spell Serisindeki Bütün skillerin hasarını arttırır ve Yine o serideki bir çok skillin açılması için gereklidir
Vampire Touch
-Resim Silinmiş.
Bu skill ile rakibinizin güzelim hp sini kendinize çekebilirsiniz ve seviyesi arttıkça hp emme kapasiteside artar :mrgreen: PvP ve Özellikle 15 saniyede bir pot içildiğini düşünürsek PvM de Çok etkilidir!

Illision
-Resim Silinmiş.
Bu skill sizi 50 lvle kadar olan çinli yada avrupalı bütün karakterlerin sıfatına sokar fakat rastgele yapar bunu Ayrıca herkes sizi farklı görür Mesela sizi 10 kişi görüyorsa 10 farklı şekilde görürler.

Daze
-Resim Silinmiş.
Stun yani baş döndürme skilli.Bu skill ile rakibizin başını 5 saniyeliğine döndürebilirsiniz PvP be PvM de etkili olacağını düşünüyorum ki oluyoda :lol:

Slumber
-Resim Silinmiş.

Bu skill ile rakibizi 20 saniyeliğine uyutabilirsiniz(ama vurduğunuzda uyanacaktır)Yine PvP de etkili olabilecek bi skill.

Skilleri doğru zamanda ve sırada kullandığınızda PvP de çok etkili bir sınıftır Warlock.Lakin Warlock int char olduğu için hp si az ve mecburen Robe giydiği için defansı düşüktür.Robe Setinizin + sının yüksek ve Defans yüzdesinin fazla olması gerekir yoksa çok fazla damage alırsınız.Ayrıca kalkan ın BR si oldukça fazla olmalıdır.

Bütün bunların yanında yok kardeşim ben az hasar verim , az hasar alim derseniz hybrid yapabilirsiniz.

Kolay Gelsin..!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hımmss iyi bir calismaa extraokk

tesekkür ederizz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ellerine sağlık başlığın bile çok güzel ki içeriğe lafım yok muahhh canımcım bir de site adını yazın ayrıca logomuzu bir kenara iliştirin pls extrabeer

Ps: tabiki sabitlenmiştir.

Elinize sağlık fakat bildiğim kadarıyla magical ataklarımızı arttıran passive ler ayrı ayrı sadece bir saldırı tipinin ataklarını arttırıyor. Yani örneğin tamamen %4 magical atak artmıyor açıklamada yazan saldırı skiliinin atağı artıyor. Güzel bir çalışma teşekkürler..

kardes avrupalı çarları çok övüyonuz ama unutmayın ki bunu str çinli bir wizard warlock v.b yi alır unutmayın bi int çinli warrior balta ok v.b alır çünkü avrupalılarda sadece tek kıyafet dediğimiz özellik var buda onları kötü yapıyo siz siz olun çinliden waz geçmeyin sınırsız pot oley :lol:

__NuKeR__Tr__ demiş ki:
kardes avrupalı çarları çok övüyonuz ama unutmayın ki bunu str çinli bir wizard warlock v.b yi alır unutmayın bi int çinli warrior balta ok v.b alır çünkü avrupalılarda sadece tek kıyafet dediğimiz özellik var buda onları kötü yapıyo siz siz olun çinliden waz geçmeyin sınırsız pot oley :lol:
işte budur :lol::D

ALONE COWBOY demiş ki:
__NuKeR__Tr__ demiş ki:

sizde şunu unutuyonuz eu seni tekde alıyo pot gerek yok bide ben 30 lw warior kasana kadar 5 m para biriktirdim pot basmadıgı için manyak para birikiyo bu sayede itemlere kolayca + basabiliyo alcmey için poara cobuk buluyo itemleri güzel bi eu charıda çinlilerin coguna tek atıyo !'

Sarı_Kedi demiş ki:
ALONE COWBOY demiş ki:
__NuKeR__Tr__ demiş ki:

sizde şunu unutuyonuz eu seni tekde alıyo pot gerek yok bide ben 30 lw warior kasana kadar 5 m para biriktirdim pot basmadıgı için manyak para birikiyo bu sayede itemlere kolayca + basabiliyo alcmey için poara cobuk buluyo itemleri güzel bi eu charıda çinlilerin coguna tek atıyo !'
+999 urenüsde veniceye gremedigim icin char açtım 24lvl de 1,8m vardı hemde elbiseler cıktıkca yenisini alıyodum herseyim harıkayde hatta 26lvl crit 18 dagger bile hazır bankada :lol:

şu an warlock kasaıyorum 33 lw 0 gold ile basladım 7 m parası var 35 lw 38 lw 42 lw 46 lw 48 lw 52 lw silahları hazır kalkanlarda tabi bide dün 200 k ya 8 dagree lucky stone aldım jangandan xD kaç m ye satsam die düşünüyorum

Gerçekten warlock/cleric olarak yapılandırıldığında muhtesem bir char a dönüşüyor :) sağol paylaşım için

Genellikle fazla tercih etmio kimse warlocku.Heralde damage koymadıklarını dusundeklerı ıcın olabılır.Cok guzel olmus tebrıkler

warlock süper bi char ve bence o toxin ve 1. yakma skili mütiş. kikiylopes (12 LvL) işte onların partylerini yanıma gelmeden öldürebiliyorum.Ve ayrıca vampir bilmem ne... :D çok işime yarıo pot dan fazla hp getiriyo bea süpeeeeeer!

Yukarı Alt