Öncelikle Merhabalar ,

2 gün önce charım hacklenmiş ve charı tamamen kaybetmiştim . Ama bir şekilde charımı eksiksiz bir şekilde tekrar aldım .
Ve bügün Nova 2h alarak geri döndüm :) Bunu sizlerle paylaşmak istedim :)
İyi forumlar :)

Öncelikle geçmiş olsun. Sonralıkla hayırlı olsun çok güzel bir çara benziyor. :)

Teşekkür ederim .
Olay aynen şöyle ; ünv. dolayısıyla şehirdışında oldugum için abim giriyor chara . Keylogger yiyor ve o arada pw değiştigi için komple gidiyor char . Charı çalan charı satın aldım falan ayagı yapıyor önce ama fazla diretmeden itiraf ediyor .
bu chara karşılık baska char teklif ettim 102 lv ve nasıl olduysa kabul etti . Neyse live ı kurtardım verecegim charı da bi oyun yapıp vermedim :)) Sonuçta zararsız bir şekilde atlattım .
Diyeceksiniz üzerinde 7 nova olan chara karşılık nasıl 102 lv charı kabul etti. Orasını bizde anlayamadık henüz , Beni tanıyan birinin bu işi yaptıgını düşünüyorum ve korkup geri verdigini :)

Live2KiII demiş ki:
Teşekkür ederim .
Olay aynen şöyle ; ünv. dolayısıyla şehirdışında oldugum için abim giriyor chara . Keylogger yiyor ve o arada pw değiştigi için komple gidiyor char . Charı çalan charı satın aldım falan ayagı yapıyor önce ama fazla diretmeden itiraf ediyor .
bu chara karşılık baska char teklif ettim 102 lv ve nasıl olduysa kabul etti . Neyse live ı kurtardım verecegim charı da bi oyun yapıp vermedim :)) Sonuçta zararsız bir şekilde atlattım .
Diyeceksiniz üzerinde 7 nova olan chara karşılık nasıl 102 lv charı kabul etti. Orasını bizde anlayamadık henüz , Beni tanıyan birinin bu işi yaptıgını düşünüyorum ve korkup geri verdigini :)
geçimş olsun ve hayırlı olsun
kafan çalışıyor :thumbsup: :beer:

Eyv .
Biraz ayrıntı vereyim başınıza gelirse yaparsınız :))
102 lv charın ıd pw gs verdim . Vermeden önce block yaptım siteden 3 kere yanlıs girip
Kendi charımın pw alınca bilgilerimi değiştim ve pusuya yattım , ondan öncegirip 102 yi de kurtardım :wink1:

çok eski bi taktiğim ama hep işe yaramıştır tabi 102 chara adam senden önce girerse yandın :twisted:

EmmaW

Live2KiII demiş ki:
Teşekkür ederim .
yine dolandırırım diye kabul etmiştir 102 level charı :wink1:
hayırlı olsun

Yukarı Alt