Bu mesaj lnTerpoL rumuzlu uyeden alinti yapildi
lnTerpoL demiş ki:
Bu mesaj Geunge rumuzlu uyeden alinti yapildi
Geunge demiş ki:
LG alma derim niye diye sorarsan lg daha telefonda o kadar marka yapamadı samsung veya ıphone al ıphone kullanıcısıyım elit telefon :)
Telefonun teknik donanımı ve kapsadığı özelliklerini umursamaksızın sırf ismi olduğu için alan bir arkadaş daha.

Canım arkadaşım lg2 kullanmış biri olup buraya yazanlardanım telefonu aldıgım 1 ay içinde sattım ıphone aldım o yüzden yorum yapıyorum alan arkadaş 1 ay geçsin anlar o :wink1:

Peki neden ıphone?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lucky Gun rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lucky Gun demiş ki:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
amet o kadar konuyu degistiriyoruz ne adamsin..

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
amete laf etme kankam o benim
:kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp:

ps: g2 kullanıp memnun kalmayan gördüğüm ilk kişi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu mesaj cukulata rumuzlu uyeden alinti yapildi
cukulata demiş ki:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Ne ara bu kadar yaşlandın sen hayret ettim. Senin en ufak başarın varsa oda bizim sayemizdedir. Kurduğun swlere para yatıracak adamları biz topladık. İşleri her seferinde eline yüzüne bulaştırman sonunu getirdi. Bizim paramızla ayakta duran swde eşinize dostunuza kıyak geçmeye çalıştınız. Bizde swnin fişini çektik. Oynayanda bizdik ddosslayan da...
uff ne dedi la

:mrgreen: :P :lolmuch: :bitch:
Fena :olucem:

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Bu mesaj FromTheOld rumuzlu uyeden alinti yapildi
FromTheOld demiş ki:
Arkadaşlar pazartesi günü aldım LG G3. 3 günlük yorumumu sorarsanız çok beğendim. İşlemcisi çok iyi. iPhone ve Samsung'dan daha iyi. Bu gün abim Galaxy S5 alacak. İkisini karşılaştırıp kullanıcı yorumumu eklicem buraya.

Bu mesaj Lucky Gun rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lucky Gun demiş ki:
Hayırlı olsun canımcım güle güle kullan inşallah düşürür kırarsın :D
Sağol şekerim :mrgreen:
Kullandın galiba hepsini aylarca hemen karşılaştırmayı yapabildin.
Hayırlı olsun.
Bi telefonun ne olduğunu anlamak için aylarca kullanmaya gerek yok bana kalırsa. Çevremde iPhone ve Samsung kullanan çok insan var ve hepsini ayrı ayrı inceledim. Çok iyi anladığımı söylemiyorum böyle bi iddiam olmadı. Bunun yanında ne iPhone'yi ne Samsung'u kötülemedim. 'Karşılaştırma' düşüncemi belirttim. Bu düşünceme katılan dünya üzerinde milyonlarca insan var ve binlerce karşılaştırma videosu var. Bu videolarda ayrıntılı bir biçimde inceleniyor telefonlar. Dediğim gibi burda bir telefonun yazılımını savunacak kadar bilgi sahibi değilim ama o karşılaştırma videolarını ve telefonların teknik özelliklerini incelersen belki seni tatmin edecek sonuçlara ulaşabilirsin. Bu arada teşekkür ederim sağol.

Yukarı Alt