Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Legendary is Back at GAIA with 85+7

biliyorsunuz ki 1 aydır sroya giremedim laptop ile sorunlar yaşadım eski pc'mi de satmıştım şimdi bir uçak aldım malum yeni villa yeni uçak ancak patlar beni dedim oyuna gireyim giriş o giriş birisine rastladım Glavie satıyor kaçarmı hemen bastım parayı aldım buyurun ss'ler konuşsun, yarın ki war için güzel oldu bu 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
merci canlarım merci

bugün oyuna döndüm şansa bak yaa lap diye düşürdüm birisinden hemen aldım çok iyi oldu yarın da war'da doyarım alete artık ahahaha :P

extraloob demiş ki:
merci canlarım merci

bugün oyuna döndüm şansa bak yaa lap diye düşürdüm birisinden hemen aldım çok iyi oldu yarın da war'da doyarım alete artık ahahaha :P
Ne kadar gold verdin bu alet için

Mojito

buna senin lafını kullanarak ohannes :lol: der geçerim
bu arada senin tıkladığın adam ünlü oldu pathfinder:) :muck: :beer: güle güle eskit nice +9 lara

az kaldı extra, kesecem seni çayır çayır :mrgreen:
aramızda 11 level var ama gene de keserim :lol: :lol:

hayırlı olsun yeni makinalı tüfeğin 8)
ben m60 olarak gelince dağıtırız ortalığı :beer:

Harika alet, pvp'de çok can yakarsın. Bende 90 oldum ama hala elimde 85+2 bow var. :D En kısa zamanda bizimde olucak +7 heralde, kuşlar öyle dedi... :P

Apt

rank8
yeni uçak için kim bilir kaç para saydın okan abi dolar bukadar yüksek iken.Donanım bölümünde uçağını tanıtırmısın yeni pc toplamayı düşünüyorumda faydasıda olur hani :)
iteminde 10 üzerinden 9'u hakediyor,1 puanı durability %'sinden kırdım :mrgreen:

wooow hacım hayırlı olsun valla süper bi alette , bana demiştin sana +5 'ten aşşağısı yakışmaz diye abi cidden sanada yakışmıyordu güzel oldu baya char 123k 'da sp var keşke aynı serverde olsakta kapışsaydık süper olurdu ama yazın oyuna geri dönmeyi planlıyorum ve gaia'da oynamayı düşünüyorum o zaman kapışırız seninle :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu çok tebrik gelmiş canımsınız hepinize çok teşekkür ederim 1 ay sonra gaia'ya girip ilk günde +7 bulmak güzel oldu yakındır 1 aya kalmaz +9 ile karşınıza gelip egomu tatmin etmiş olacağım son hayalim +9 yeahhh ona da sıra geliyor :P

aleti iyi fiyata aldım tabiri caiz ise abstım parayı aldım :D

Yukarı Alt