Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Deadly_Hunt demiş ki:
Xx__White__xX demiş ki:
Hercules Serveri 110 İstemiyor :)) Herkez isyan İçerisinde
malazgirtte tamda bi kişi 100 olmuştu benden sonra 110 gelicek şimdi :lol: yazık adamlara valla 10 ay daha kesemezler pvp de :P
Puhahahahah hakketten hee onu bak şimdi farkediyorum, adamlar tam yeni yeni yakalıyorlardı ki 110 geliyor ahahah komedi vallahi yaaa o zaman en az bi 5 ay daha kale bizde :mrgreen: :mrgreen:

jangan kale + hotan fortress alayını alın deadly sro tarihinde bir ilk olsun 8)

Yeni gelecek avatar için söylenecek söz bulamıyorum tek kelime ile Muhteşem.. , 110 gelmesi kötü oldu ilk 105 ´ i bekliyordum ona göre farm yapmıştım. Prem ´ lerde Firavun ek bonusu yazıyor onları tam anlıyamadım :S

videoları ben izleyemiyorum.bende sol üstte küçük bi kare içinde daire üçgen ve kare var. niye böyle oluyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tapınakta ki görevlerle alakalı bonus verebilir 3 saat %20 gibi exp sp vb. olacaktır bu detayları daha açıklamadılar lakin burada biz görevleri sergiledik 8)

viewforum.php?f=794

plus alırsak, 3 ek giriş fırsatı diyor yani günde 3 keremi tekte girebilecez :s

arkadaşlar video yu izlicem fakat beyaz bi ekran var sol üsttede küçük bi kare içinde kare üçgen daire cisimleri var.nede izlenmiyor sitenin reklamlarında da aynı hata var.

yeni server arap serverı bile olsa başlıcam 8)

extraloob ailesine tavsiyem arap serverı diye burun kıvırmayın :mrgreen:

türk serverındada bi ton yabancı var. zaten arap serverı açarlarsa kaç kişi gelicekki :mrgreen:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
I_nterpoL demiş ki:

türk serverındada bi ton yabancı var. zaten arap serverı açarlarsa kaç kişi gelicekki :mrgreen:
Araplarda para bol ama, orda adam gibi oynayanlar full sun takılırlar sonra :mrgreen:

Toxicated demiş ki:
I_nterpoL demiş ki:

Araplarda para bol ama, orda adam gibi oynayanlar full sun takılırlar sonra :mrgreen:
onu bende düşündümde işin içinden çıkamadım sin:

Yukarı Alt