+Dejavu+

Bilgiliyim
Aptalca bi sw ben GM CLUE ! Tüm haksızlıklar ve şerefsizliklerin bu Legendin altından çıktığı doğrudur şerefsizlik olsun diye can sıkıntısı SW yi silip durmuştur yaşı ufak olduğu içinde banka hesabı yoktur ancak vps server kurabilmiştir sağdan soldan bilgili adamlardan yardım alıp oyun içi eline nova +7 vermektedir dengesiz aptalca bir sw dir ve karşı çıkarak ekipten çıktım , siz siz olun bu sw yi ve türevleri ( legend lege leg diye gider artık) oynamayın !

Turkcell mobil ödeme ile ancak işini halleder durur.
Haklarınızı bir kenara alıp sw yi silip açar nasıl oyuncu çekerim diye !
Sevgili angut vps yerine dedicated al istediğin oyuncu gelir sen böyle 50 kişide lag yapan bi oyunla bi halt yapamassın !
Dipnot : Oyun sunucularına her zaman saldırmaya devam edeceğim elinden geldiğince önüne geç :thumbsup:

+Dejavu+

Bilgiliyim
onurgs59 demiş ki:
Ben sahsen daha oynamam aynı şey bir daha söylendi girdim oynadım tam +6 nova bow'umu yaptım siz db sıfırladınız tüm itemleri nova yaptınız yine oynamaya devam ettik o bu kadarı biraz abartı sin:
Siz bilirsiniz.Zorla tutmuyoruz kimseyi.Ama bu sefer olaya el koydum merak etmeyin.Sw full benimdir.Kimse sıfırlayamaz ^^.Artık tek yetkili benim.[/quote]

Evet belki artık sw sıfırlanmacak ama bu zamana kadar verilen emeklerin silinmesinin karşılığını kim verecek?[/quote]

Her gün event yapılıyor.Ayrıca bir gm arkadaslarına fln dress vermıs.Onlar da silindi.Su an oyun sorunsuz gidiyor.Böyle de devam edecek.[/quote]

Yalana gel " arkadaşlarıan dres vermiş" ne yazikki ben arkadaşlarıma değil tüm sw ye avatar hat dağıttım ama sen arkadaşlarının eline sun +7 vermeye devam ettin :thumbsup:

Takımı
Galatasaray
High_Blank demiş ki:
onurgs59 demiş ki:
Ben sahsen daha oynamam aynı şey bir daha söylendi girdim oynadım tam +6 nova bow'umu yaptım siz db sıfırladınız tüm itemleri nova yaptınız yine oynamaya devam ettik o bu kadarı biraz abartı sin:
Siz bilirsiniz.Zorla tutmuyoruz kimseyi.Ama bu sefer olaya el koydum merak etmeyin.Sw full benimdir.Kimse sıfırlayamaz ^^.Artık tek yetkili benim.
Evet belki artık sw sıfırlanmacak ama bu zamana kadar verilen emeklerin silinmesinin karşılığını kim verecek?[/quote]

Her gün event yapılıyor.Ayrıca bir gm arkadaslarına fln dress vermıs.Onlar da silindi.Su an oyun sorunsuz gidiyor.Böyle de devam edecek.[/quote]

Yalana gel " arkadaşlarıan dres vermiş" ne yazikki ben arkadaşlarıma değil tüm sw ye avatar hat dağıttım ama sen arkadaşlarının eline sun +7 vermeye devam ettin :thumbsup:[/quote]

Ben oyunda kimseey item vermedim bu 1.İtem satın alanlar oldu.Ayrıca Hesap no larımız artık mevcuttur.Kimseye item vermıyorum ben oyunda bilen bilir.Sağdan soldan da bilgi almıyorum.%100 Kendi emeğimdir bu server.50 Kişide lag yapan bir sw degil.Server Online.Oyuna gelip görebilirsniz.İnanmayan girsin baksın.Başka bişe demiyorum.

+Dejavu+

Bilgiliyim
@Onur

Hesap nolarım değil başkasının üstüne olan PTT hesabım diyecektin bu 1
SW 50 kişide ağlıyor lagtan globallerden görünebilir bu 2
%100 emeğim değil Panel başkasına , PK2 Edit başkasına , Fikirler tamamen başkalarına ait,ve tüm düzeltmeler skill vs başkasına aittir buda 3.

Yukarı Alt