yazmayınca 3. parta gelince hata veriyor şifre yanlış diyor yazıncada 6. partta aynı hatayı veriyor.

! D:\OYUN SETUP\sroroc+\part3.rar: SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_210.exe şifreli dosyasında CRC hatası (yanlış parola ?)
! "C:\DOCUME~1\ÇAĞLAR~1\LOCALS~1\Temp\Rar$EX24.860\SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_210.exe" çalıştırılamıyor

bunu veriyor (http://www.extraloob.com) yazınca http yok başında

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum hatalı indirmişsin yeniden indir, bak bir tek sende sorun var kimsede yok bu yüzden tekrardan indirir misin canımcım ^^

extraloob demiş ki:
kuzum hatalı indirmişsin yeniden indir, bak bir tek sende sorun var kimsede yok bu yüzden tekrardan indirir misin canımcım ^^
Hem 3. hem 5. hem de 6. partı 3 kez indirdim düzelmedi.

Takımı
Galatasaray
sorunu çözdüm arkadaşlar partlar birbiriyle uyumlu değil mmesela bende part 4 var o 190 mb rapidden baktım orda 200mb
ama böyle bir hata gerçekten yapmamalıydınız :S server açılıcak biz daha oyun indiricez komplo gibi :@

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hata sizde kuzum capişş orada sorun yok herkes oradan indirdi kurdu bir daha saçmalarsanız banlarım ikinizi yapamadığınız işin sorumluluğunu bizlere yüklemeyiniz.

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
hata sizde kuzum capişş orada sorun yok herkes oradan indirdi kurdu bir daha saçmalarsanız banlarım ikinizi yapamadığınız işin sorumluluğunu bizlere yüklemeyiniz.
Video Çekeyim , inanıcakmısın o zaman yalan söylemiyoruz burda

ya ilk üç part indi fakat dosyalar klasöre çıkarılamıyor nedn acaba biri bi yardım edebilirmi?

extraloob demiş ki:
ben exlde hata ver demiyorum ki sadece dediğiniz yöntemlerle çözülmüyor diyorum

Yukarı Alt