1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

League of Legends'ın Türkiye Sunucusu Açılıyor!


 1. mrfluu

  mrfluu rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2011
  Mesajlar:
  1.448
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Trabzon

  [​IMG]

  [​IMG]

  Merhaba Sihirdarlar!

  Aylardır süren çalışmalarımızın en heyecanlı aşamasına geldik. Kapalı Beta Testi ile Türkiye’deki oyunculara kısa bir “Merhaba” diyen League of Legends, artık kapılarını tamamen Türkçe olarak, bütün oyuncularına açıyor!

  Heyecanımız çok büyük! Aylardır üzerine titrediğimiz ve adım adım yol alan projemizi büyük bir coşkuyla, nihayet paylaşıyoruz. Türkçe dil desteğinin League of Legends’a geleceğini duyurduğumuz günden beri, dünya çapındaki çeşitli sunucularda hesabı olan ve Türkçe konuşan oyunculardan hep aynı soruyu işittik: “Türkçe dil desteği hangi sunucuya gelecek?” Dil desteğini getirmek için tek bir seçim hakkımız vardı. Biz de bu konuyu uzunca bir süre düşündük ve sizlerden gelen istekler doğrultusunda, hiçbir oyuncumuzu mağdur etmemek adına League of Legends Türkiye sunucusunu açmaya karar verdik!

  Açılacak olan Türkiye sunucusu, sizlere Türkçe bir League of Legends heyecanı sunmakla kalmayacak. Türkiye’ye özel:

  Daha avantajlı fiyatlandırma,
  • Sadece Türk Lirası kullanarak RP alabilme imkanı,
  • Mobilden SMS’e, Kredi Kartından Epin’e zengin ödeme seçenekleri,
  • Türkiye’ye özgü büyük ödüllü turnuvalara katılım hakkı,
  • Sadece Türkiye sunucusunda verilecek olan Türkçe oyuncu desteği,
  • Türkçe forumlar ve sosyal medya gibi, sadece bu sunucuya özel birçok avantajdan ve hizmetten de faydalanma şansını yakalayacaksınız.


  Yeni açılacak olan Türkiye sunucusu ile Adalet Meydanlarında sesimiz çok daha gür ve anlaşılır çıkacak!

  Avantajlarla dolu yeni sunucumuza geçişte sıkıntı yaşamamanız için Europe Nordic & East ve Europe West sunucularına Türkiye’den bağlanan bütün oyuncularımızın hesaplarını bir defaya mahsus topluca otomatik olarak taşıyoruz. Otomatik taşıma sayesinde rahat bir şekilde hesabınızla beraber (Karşılaşma sayısı ve istatistikleri, IP/RP miktarı , Şampiyonlar ve Kostümler, ELO puanları, Kabiliyet ve Rünler) kendinizi Türkiye sunucusunda bulacaksınız.

  Ayrıca sunucularımızın açılması şerefine Türk misafirperverliğini sizlere içten bir şekilde göstermek için özel hediyelerimiz de olacak. Türkiye sunucularına hesapları aktarılan oyuncularımıza Olaf adlı Şampiyon ile beraber Brolaf kostümü ve 30 günlük IP/XP takviyesi hediyelerimiz olacaktır.

  Ancak bazı oyuncularımız Avrupa’daki arkadaşları ile oynamaya devam etmek isteyebilirler. Bu durumu da sizler için gözden geçirdik. Avrupa’dan aktarılan her hesaba özel, mağazadan bedelsiz satın alabileceğiniz ve sadece geldiğiniz sunucuya dönmenizi sağlayacak olan bir “Sunucu Aktarım Bileti” bulunacaktır. Bu bilet, sadece sunucu açılışını takip eden ilk 15 gün boyunca kullanıma açık olacaktır. Yani Türkiye sunucusuna geçen hesaplardan geri dönmek isteyenler olursa, sunucunun açılışını takip eden ilk 15 gün boyunca istedikleri anda geldikleri sunucuya geri dönüş yapabilir.

  Tabii hediyelerimiz sadece eski oyuncularımız için değil, League of Legends ile ilk kez tanışıp Türkiye sunucusuna kayıt olacak Sihirdarları da kapsıyor. Türkiye sunucusuna yeni hesap açan oyuncularımıza 15 günlük IP/XP takviyesi, Tyrandemere adlı Şampiyon ve Viking Tyrandemere kostümü hediye ediyoruz. Açılacak olan Türkiye sunucusu, verilecek hediyeler ve otomatik geçiş süreci hakkındaki sorularınızın cevapları için SSS kısmına göz atabilirsiniz.

  League of Legends için Türkiye’de artık yepyeni bir sayfa açılıyor. Heyecanı, rekabeti ve coşkuyu tamamen bize özel ve Türkçe olarak yaşayacağımız Adalet Meydanlarında görüşmek üzere!

  - Resim Silinmiş.​


  İlgi çekeceğini düşündüğüm kısımları kalın olarak düzenledim.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Toxic

  Toxic CG

  Kayıt:
  12 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  738
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  18
  Meslek:
  Doğalgazcı
  Şehir:
  Tokyo

  o.O Cok iyi bi haber , Mobil Ödeme Daha da iyi [horny21 summer1: