Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.473
Beğeniler
1.611
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Leadtek WinFast Killer Xeno Pro

Geçtiğimiz yıllarda Bigfoot Networks firması tarafından geliştirilen ve oyunculara özel bir ağ adaptörü olarak sunulan Killer serisi ağ (network) kartları, artık Leadtek markası altında sunulacak. Bu sayede Bigfoot tarafından satılırken çok çok küçük bir kullanıcı kesimine ulaşabilen ürünlerin Leadtek'in tüm dünyayı kapsayan satış kanalı üzerinden çok geniş kitlelere ulaşması hedefleniyor.

Basit bir ağ adaptörü olmaktan çok öte bir ürün olan ve üzerindeki işlemcisi, belleği ve Linux temelli gömülü işletim sistemiyle adeta başı başına bir bilgisayar olan Killer serisi ağ adaptörleri, sistemde çalışan oyunu tanıyarak ağ kullanımı önceliğini kesintisiz oyun akışı sağlayacak şekilde ayarlıyor. Kart ayrıca ağ konusunda sistemin yaptığı bir çok işi kendi üstüne alarak, ağ bağlantısının işlemci üzerinde yarattığı yükü önemsiz bir düzeye indiriyor.

400 MHz bir işlemciye sahip olan Killer Xeno Pro, üzerinde 128 MB DDR2 bellek bulunduruyor. PCI Express x1 üzerinden sisteme bağlanan kartın Türkiye'de 109$+KDV fiyatla satışa sunulması bekleniyor.


 
Yukarı Alt