Laptopun markası.. Casper i3 serisi...
Ve paylaşımlı ekran kartı muhabbetin de payını nasıl arttıyoruz? çünkü paylaşılan bellek "yok" yazıyor hepsinde..
Hata SSleri..

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
biosdan diye biliyorum... genelde bilgisayar açılırken Delete tuşuna basılarak girilen yerde bir menüde olması gerekiyor... şahsen benim dizüstümde öyle...

TWEETY demiş ki:
biosdan diye biliyorum... genelde bilgisayar açılırken Delete tuşuna basılarak girilen yerde bir menüde olması gerekiyor... şahsen benim dizüstümde öyle...
girdim bios ayarlarına ama bios ayarlarında değiştirebileceğim yerler sınırlı..
Ram ve paylaşımları gösteren yerde kapalı.. sadece "info" tarzında geçiyor.. bakabiliyorum ama dokunamıyorum..
Hatalarla ilgili bi bilgin var mı?

Hatalar DirectX 9 Hatası aslında...Microsoftun sitesinden DirectX9 u indirip tekrar kurmayı dener misin kendi sistemine göre..

TWEETY demiş ki:
Hatalar DirectX 9 Hatası aslında...Microsoftun sitesinden DirectX9 u indirip tekrar kurmayı dener misin kendi sistemine göre..
Onları indirdim. İşe yaramadı hem Windows 7 işletim sistemi.. Yani Directx 11 yüklü...

hımms bi sn directx 11 için denediniz mi?

64bit mi 32bit mi yüklü işletim sisteminiz... SDK lı directX bulmaya çalışacağım size...

ayrıca bu arada başlattaki arama yerine dxdiag yazın enterlayın...

Enterladıktan sonra tarama bitince ekran sekmesine gelin, DirectX özellikleri kısmında bütün hızlandırmaların etkin olduğundan emin olun...

işletim sistemi 32bit evet.. ve directX hızlandırmaları yerinde "YOK" yazıyor.. nasıl aktifleştireceğiz?

Ayrıca sanırım onboard intel ekran kartı kullanan bir dizüstün var...

Bu onboard ekran kartının driverlarını indir ve kur... Son sürümlerini... Bu son çözüm yolu (şuan aklıma gelen.).. Yine olmazsa daha radikal çözümler arayacağız sana :P

Hiçbir şekilde olmadı.. Ekran kartını güncelleştiriyorum bakalım.. w7 yapacaktı sözde ama hala 2006da.. Nasıl oluyorsa.

Yukarı Alt