sroyu bıraktım tekrar döndüm döneli bi bir sene olmuştur

herneyse..

şuan pvp yaparken mesela skilleri geç yapıyor.yani 0.2 salise felan geç yapıyo gibi.lag var gibi ama yok oyunda lag.mesela chara bi yere giderken tıklarsın ya tıkladıgın anda gitmiyo 0.3 salise gibi küçük bi zaman dilimi sonra gidiyor.

sorna arkadaşım bi p.server tavsiye etti.oyunun boyutu isrodan bi 300mb daha fazla.neyse char kurdum pvp yapıyorum orda ama tık tık hareket ediyo char.hiç bekleme gibi bişe yok.mesela E ye basıyorum tık diye ekrana ptler geliyo ama isroda böyle değil.1sn duruma göre 2sn kadar bekliyor.lag dicem ama kaç senedir böyle isro..

mesela blade skilleri acık isroda ilk batırı yapıorum bazen 2.batırı yapsamda bazende yapamıyorum..pvp yaparken hiç zevk alamıyorum isroda.ama private serverda pvp yaparken zevkin doruklarına ulaşıyorum. :lol: tık tık istediğim skili yapabiliyorum ve nerdeyse 3.batırı yapıyorum oyunda.evet evet isroda 2.cisini zor yapıyorum ama p.serverda 3.yü yaparken adam ayaga kalktıgı için vuramıyor.

her neyse isrodan hiç zevk alamıyorum artık p.serverda olanları görünce.bu sorun herkesdemi böyle acaba..

pentium 4 3.00ghz
9500 gt ekran kartı
2.5gb ram(4gb takılı 2.5gösteriyor)
1mb net hızı var.

ve bu pc ile isroda 4 char acık full.

arkadaş p.serverlarda fazla kişi olmadıgı için ve p.serverın türkiyede oldugu için net hızı normalmiş.ama isronun sunucusu g.kore oldugu için 1mbit hızında oraya göre cok düşük oldugunu söyledi.en az 8mbit yapman gerekir dedi

sizce mantıklımı dediği.

yorumları bekliyorum.

The47

Bilgiliyim
baglantı hızının alakası yok istersen 512kbit net hızı kullan istersen 56k modemle baglan. önemli olan servera olan uzaklık. güney kore sunucuları türkiyeye 280-400 ping arası çalışır buda zaten fazlasıyla gecikme yaratır. private server sunucularıda türkiyede bulundugundan ping 40ın altındadır ve buda dedigin gibi skiller uplama, party ekranı vs. yöntemlerle anlaşılabilir.

Takımı
Besiktas
Server birleşimi olunca oyun baya doldu dengesiz yerlerde lag oluyor bilgisayardan kaynaklanan sorun değil

The47

Bilgiliyim
Duygusuzz demiş ki:
Server birleşimi olunca oyun baya doldu dengesiz yerlerde lag oluyor bilgisayardan kaynaklanan sorun değil
arkadaş 5 saniyelik laglardan degil bahsetmiyor ama :curtain:

ya bende lag yok.

serverlar birleşmeden öncede vardı bu

yani skill yapınca tık diye yapmıyor.

dediğim gibi mesela E ye basınca party ekranı görüntüsü tık diye gelmiyor.1-2 sn bekliyor.

ama p.serverda E ye basıyosun tık diye acılıyo en geç 0.1 salise sürüyor :=)

Yukarı Alt