Arkadaşlar farkettiyseniz son günlerde oyun oynanmamaya başladı.(Yada bende öyle)Bİr ara internettemi sorun var deyip TTneti arayım dedim ve yani bu kadar olur müşteri servisi cevap vermiyor!Eğer bir yolunu bulursanız lütfen iletin aksi halde oyunu resmen bırakacağım.Silkroad deil lagroad............ Evil or Very Mad

A

Anonymous

Guest
Aynı sorun bende de var ama sadece gündüzleri. Geceleri eski haline geliyor

sırf bu sabah lagdan dolayı 18kere yattım yuhh dedim Crying or Very sad ettiğim bedduaların haddi hesabı yok :mrgreen: ama artık sabahları gezip tozup gece kusu olma kararı verdim :lolmuch:

TWEETY demiş ki:
sırf bu sabah lagdan dolayı 18kere yattım yuhh dedim Crying or Very sad ettiğim bedduaların haddi hesabı yok :mrgreen: ama artık sabahları gezip tozup gece kusu olma kararı verdim :lolmuch:
ben hep oyle yapiyorum sabah botta ne yaparsa yapsin iste aksama da ben takiliyorum sabah lag baslayana kadar ^^

Jigsaw

Aileden
TWEETY demiş ki:
%36 mı yoksa PVP mi?!!!! Shocked

Jigsaw demiş ki:
TWEETY demiş ki:
%36 mı yoksa PVP mi?!!!! Shocked
evet -%36 Crying or Very sad

Büyük patch de non-stop botlar kaldırılmıştı...Fakat baktılar online üye sayısı azaldı dolayısıyla oyunun prestiji birçok oyuncu yönünde düştü ...Eee karar Bir süre daha izin verelim....Tekrar çoook online oyunculu prestijli günlerimize dönelim tekrar toplu ban.....(bu benim fikrim... :mrgreen: :mrgreen: )

A

Anonymous

Guest
BordoBereli_ demiş ki:
Büyük patch de non-stop botlar kaldırılmıştı...Fakat baktılar online üye sayısı azaldı dolayısıyla oyunun prestiji birçok oyuncu yönünde düştü ...Eee karar Bir süre daha izin verelim....Tekrar çoook online oyunculu prestijli günlerimize dönelim tekrar toplu ban.....(bu benim fikrim... :mrgreen: :mrgreen: )
+1

ayrıca jm ile anlaşmalı powerlvl siteleri satışı azalınca jm uyarıldı

ve serverler pop. die silk alımı da azaldıgı için serverler küçültüldü ve botlara izin verildi...

Yukarı Alt