Kral ülkenin yalancıları arasında bir yarışma açtı. "İşte bu yalan," diyebileceği bir yalan uydurana bir küp altın vadetti. Yalancılar akın akın saraya gelip yalanlarını söylediler, fakat yalanlar ne kadar akıl almaz olursa olsun kral hep, "olabilir, niye olmasın ..." gibi cevaplar veriyordu. Böylece hem eğleniyor, hem de bir küp altından olmuyordu.

Derken kahramanımız elinde boş bir küple huzura çıktı ve konuştu:

"-Rahmetli dedeniz bir savaşa çıkacaktı, ancak o günlerde hazinede yeterli para yoktu. Dedeniz dedemden bu küple bir küp altın borç aldı ve 'bu borcumu torunum torununa ödeyecek,' diye söz verdi. Şimdi, dedenizin borcunu bana ödemeniz için buraya geldim."

Kral, "işte bu kuyruklu bir yalan!" deyince adam, "o halde ödülümü alayım," dedi.
Kral, "ımm şeyy doğru da olabilir" deyince adam, "o halde borcunuzu ödeyin" dedi :)

(Ç)alıntıdır

Jigsaw

Aileden
Beijo imzandaki adam benim ikizim, anime halimdir nerden buldun bilmiyorum pek bilinmeyen bir karakterdir Onizuka diye adam resmen benim animeleşmiş halim. Great Teacher Onizuka GTO diye ararsanız bulabilirsiniz. İkizim benim o.. :mrgreen:

Beijo

Bilgiliyim
Jigsaw demiş ki:
Beijo imzandaki adam benim ikizim, anime halimdir nerden buldun bilmiyorum pek bilinmeyen bir karakterdir Onizuka diye adam resmen benim animeleşmiş halim. Great Teacher Onizuka GTO diye ararsanız bulabilirsiniz. İkizim benim o.. :mrgreen:
resmi kestim zaten tam halinde "GTO Great Teacher Onizuka" yazıyordu dur upload edip koyarım birazdan ...

Beijo

Bilgiliyim
işte bu ...

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bunu okuyunca askerlik aklıma geldi :mrgreen: :mrgreen:
komutan, askere sorar beni .ik'liyomusun .ik'lemiyormusun asker ne cevap verirse versin dayak yer hahahaha

XEM

rank8
güzel , hoşuma gitti hehe

BOSP@ aynısını bizim komutanda yaptı - ama yapan uzman çvş olup bende tbr kom. yazıcısı olunca cevap verebiliyodum hehehhehe

Jigsaw

Aileden
Ben de o dövmenin aynısından yaptırcam Beijo tam GTO olarak gezcem. :mrgreen: Zaten öğretmen de olabilirim bilen bilir bi Beden ya da PC hocası olamadım. Aslında tüm matematik hocalarına falan taş çıkartırız da işte napcan.. Crying or Very sad :mrgreen:

Beijo

Bilgiliyim
evet dövmeside çok güzel oturmuş yaptır yaptır inş. istediğin mesleğe kavuşursun abi Wink ... onu bunu bırakta cod2 gel abi bi oynayamadık :mrgreen: gerçi bende oynamıyorum 2 aydır cod4 gelince belki ona yöneliriz ...

Jigsaw

Aileden
COD2'nin DVD'sini bulmak kim ben kim.. :mrgreen: Dün AOEII aradım odada duvarları kırcaktım nerdeyse. Biraz dağınığım şu an yüklü mü?

Beijo

Bilgiliyim
değil ama benim için yüklemek 10dk sürmez patchler felan içinde ...

Yukarı Alt