arkadaslar kurmaya çalıştıgımda biraz bekliyorum kurulum sayfası geliyor ve şu hata ile karşılaşıyor.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
resmide büyüttüm arkadaşlar yardım edecek yokmu

-Resim Silinmiş.
By nirvana_silence at 2007-07-24

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
_v_110. olan rar dosyasının adının sadece _v_110. olarak gorunuosa dosyanın adını _v_1_110.exe cevir yanına dace (exe) yaz ben böle bılıom ınsıse yarar

AsK_MiLiTaNi demiş ki:
_v_110. olan rar dosyasının adının sadece _v_110. olarak gorunuosa dosyanın adını _v_1_110.exe cevir yanına dace (exe) yaz ben böle bılıom ınsıse yarar
Olamaz Cunku Hata msj ında .exe yazisi war demek ki exe li Sad

evet arkadaslar dosyamın uzantısı .exe install yazısı falanda geliyor üzerine tıkladığımda ama tam update etmeye başlayacağı sırada bu hata yazıyor.
dosyamın adınıda değiştirdim yinede deniyeyim diye ama olmadı
eski adı: SRO_GlobalOfficial_v1_110.exe idi değiştirdim
yeni adı: SRO_GlobalOfficial_v_1_110.exe yaptım denedim ne olur ne olmaz diye olmadı yine aynı hatayı verdi.....

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea

bastan indir

hatalı bir indrime olmus datalar zarar görmüs

ttnet yolda carpımıs sanırım :lolmuch:

bide o kadar bekliyoz inmesi için olurmu baştan indirmek yaw Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

inş benimkisine bişi olmamıştır 2 saat önce başladım indirmeye %79 oldu çok kısa sürdü ama sorun yoktur inş

hatalı değil arkadaslar eminim püf noktası var ama bulamadım ben.. bulan olursa yazsın. bir program engelliyo olabilir, net üzerinden kuruyor ve çok yoğun olabilir bilemiyorum ama bulamadım benden önce bulan olur belki diye açtım formuda inşallah hallederiz

arkadaslar formata başlıyorum tüm silkroad halkına hayırla vesile olsun. umarım düzelir benimle aynı sorunu yaşayan madur halkımız refaha kavusur.

Yukarı Alt