Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
cok güzel detective
gayet normaldir...
bazı insanlar streslerini bu sekilde cıkarır kahvekeyfi
lakin sende uyanıkmıssın adamı iyi olta etmişsin :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
GRANDFLASH

Doğrudur Beni Tanıyan Tanıdı Zaten :) Ki kaLdiki SöyLenicek Pek fazLa Bişey Yok.. Zaten SöyLiyceğini SöyLedin bana.. Bak Bide İyi Yanını düşün. Ne maL oLduğun ortada Artık.. BakaLım Sen neLer Yapıcaksın.. kahvekeyfi

A

Anonymous

Guest
grandflash demiş ki:
haha yaa ole abım ole ne mal olduugm cıkmısmıs bı tane sslemı sse ıhtıyacım yok yandasada!!!!!!!!!!!!!

Bi Ses Duyar oLdum? Neutral Evet Evet Bi Ses Duyuyorum Annen Çağırıyor Seni Hadi Canım Koş Koş Sen Sütün Soğumak Üzre..

Neyse eyw..

L3th4L demiş ki:
grandflash demiş ki:
haha yaa ole abım ole ne mal olduugm cıkmısmıs bı tane sslemı sse ıhtıyacım yok yandasada!!!!!!!!!!!!!

Bi Ses Duyar oLdum? Neutral Evet Evet Bi Ses Duyuyorum Annen Çağırıyor Seni Hadi Canım Koş Koş Sen Sütün Soğumak Üzre..

Neyse eyw..
yıne anne süt muhabbetı :lolmuch: alısmıs tabı nese

bu 2 guild in arasindaki meselenin nasil bu hale geldigini bilmiyorum ama birbirinize kufur etmekten sıkılmadinizmi ya ben bunlari okumaktan sıkıldım.

nedir bu birbirinizi cekememenizin sebebi onuda bilmiyorum ama herkez size guluyo bunuda bilin kendinizi komik duruma dusurmekte ustunuze yok

isterseniz birbirinize kufur etmeye dewam edin ama BURDA DEGİL

birdaha bir birinize kufur ederken cektiginiz ss leri koymassaniz sevinirim

kilitliyorum burasi kufur etmek we birbirini kucuk dusurmek icin acilmis biyer degil paylasmak icin acilmis bi forum kufretmek icin baska yer bulabilirsiniz

EXC123 demiş ki:
bu 2 guild in arasindaki meselenin nasil bu hale geldigini bilmiyorum ama birbirinize kufur etmekten sıkılmadinizmi ya ben bunlari okumaktan sıkıldım.

nedir bu birbirinizi cekememenizin sebebi onuda bilmiyorum ama herkez size guluyo bunuda bilin kendinizi komik duruma dusurmekte ustunuze yok

isterseniz birbirinize kufur etmeye dewam edin ama BURDA DEGİL

birdaha bir birinize kufur ederken cektiginiz ss leri koymassaniz sevinirim

kilitliyorum burasi kufur etmek we birbirini kucuk dusurmek icin acilmis biyer degil paylasmak icin acilmis bi forum kufretmek icin baska yer bulabilirsiniz
anlatamıyoruzki :lol:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt