Server
Flora
Takımı
Galatasaray
son gösterilen chiniese itemler 9th detective

zati direk 100 gelmez 90 gelir dicem ama bu sefer belki direk 100 getirirler 10ar10ar az oluyor anlamsız oluyor bu görseller de sro nun magazin dergisinden düzenli olarak tasarımlarının yayınlandığı dergidir.

pfffffff

Aileden
oyun 100 lvl olmaz büyük ihtimalle
bu bilgileri biliorum belki bilmeyenler var olabilir silkroadonline.nettede var aynıları
ama oradaki lvl 76 glavie ve sword beni mahvetti :lolmuch:

Morwena

Buralıyım
ehuahahu Kev i seviyom çünki bizim okul Cool K ültür E ğitim V akfı Özel Lisesi

Cool

extraloob demiş ki:

zati direk 100 gelmez 90 gelir dicem ama bu sefer belki direk 100 getirirler 10ar10ar az oluyor anlamsız oluyor bu görseller de sro nun magazin dergisinden düzenli olarak tasarımlarının yayınlandığı dergidir.

hacım chinese itemler böyle deil... glavie ile shield cok benzior ama bunlar deil... :lolmuch:
Lv140 gelsn beklıorz çünkü bu silkroadın altyapısı 140a kadar :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

extraloob demiş ki:

son gösterilenler 10dg kahvekeyfi

9dg incelemeni tavsiye ederim.

extraloob demiş ki:

yok ya bunlar 9dg değil ben 9ları biliyorum bunlar 10muş ilk defa gördüm ama glevie dehşetmiş :lol:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Adamlar çok güzel çizmişler bravo doğrusu.Şu 9 ları bir görsek te 10 u da artık kim bilir ne zaman.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
KhulteghinKhan demiş ki:
bunlarda benden :lolmuch:
aşağıdaki el yakma sklindede dikkat edilmesi husu şu en sonuncu el yakmayı açmak için ne kadar istediğine bakın bir önceki ile karşılaştırın Shocked Shocked
awww ömrümüz farmla geçicek herhalde bi el yakma için 61 k sp istiyor o ne yaw oha Shocked

ama değer baba baksana % oranı %40 fasla buda vuruşunu %40 artıracak demek onu açan adam elinde sosun varmış gibi vurur hele birde sosun varsa karşısında kimse duramaz adamlar boşuna kasmamış 8,5m sp yi bi bildikleri var demekki :?!!!

KhulteghinKhan demiş ki:
ama değer baba baksana % oranı %40 fasla buda vuruşunu %40 artıracak demek onu açan adam elinde sosun varmış gibi vurur hele birde sosun varsa karşısında kimse duramaz adamlar boşuna kasmamış 8,5m sp yi bi bildikleri var demekki :?!!!
o skili herkez acicagi icin bi fark yaratmaz Wink

ss ler harika ama 61 k sp tek skill icin olduguna gore 1 lvl up yapmak butun skillerle beraber 1 milyon sp yi bulur gibime geliyo :lol:

Yukarı Alt