abicim paypal hesabı açtım kredi kartı göstermedim hesaba.
sanırım para yollayabilirsiniz?
benim sorum şu... 5 Eouro için PTT ye kaç lira yatırmam lazım sizE? 10 Euro için kaç yatırmam lazım?
Yatırınca paypal hesabıma gönderirmisiniz o parayı.

MySro, Ecsro, SjSro da 7 DG, 8 DG, 9 DG sos, som, sosun weapon, full set, silk, SP Point, Gold, Item Mall ürün satışları pek yakında http://www.silkroaditem.com da... Liste fiyatları üzerinden alım miktarına göre indirimler söz konusudur... Taleplerinizi bekliyoruz...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
[[[ Kredi Kartın Yoksa Bizde Var Satışlar Başlamıştır ]]]

Extraloob.Com güvencesiyle ||| Kredi Kartınız veya Paypal Hesabınız vb. hesaplarınız yoksa bizlerde hepsi var sizler için dilediğiniz her ürünü alabiliriz, Satışlarımız Başlamıştır ||| satışlar tarafımdan başlamıştır tek yapmanız gereken bu topic altında benimle iletişime geçmektir.

Yapmanız Gerekenler :

1)
Banka Hesabıma ürün fiyatımızı yatırmanız.
2) Bu bölümde ücreti yatırdım demeniz : Sbot Satın Alma Bölümü
3) Sonrasında ben size özel mesaj atacağım ve gerekli işlemleri tamamlayacağız.

Neler Alabilirsiniz Örnek Verelim :

1) Rapidshare üyeliğinizi bizler alabiliriz.
2) Bir websitesi kuracaksanız isminizi ve sunucu kiranızı bizler ödeyebiliriz.
3) Ücretli bir virus programı alacaksanız ödemesini bizler yapabiliriz.
4) Bilgisayar alacaksanız biz kredi kartımızla alabiliriz.

Sizin tek yapmanız gereken ben şu ürünü istiyorum ödememi hesaplarınıza yolladım demenizdir gerisini bizler sizinle iletişime geçip hemen halledeceğiz, şimdiden hepimize hayırlı olsun diyoruz.

Extraloob.Com Ödeme Yöntemleri !

Bankamatik Kartsız >>>

Türkiye'nin her yerinden anında para yollama
Türkiye'nin her yerinde bulunan Garanti Bankası ATMlerinden 7/24 istediğiniz an Garanti bankasında hesabınız olmadan, kartınız olmadan , şubeye sıraya girmeden para yollayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bankamatiğe gidip Kartsız İşlem'i seçmek . Bu işlemi yaparken "Parayı ne için yatırıyorsunuz?" diye bir seçenek karşınıza gelecek orada diğer yada ödeme'yi seçiniz. Sizden cep telefon numaranız istenilecek onu doğru olarak girdikten sonra bizim hesap numaramızı yazıp yolladığınız taktirde sizden parayı gerekli yere koymanız istenilecek. Garanti bankası 2.5 TL'ye kadar ücret almaktadır. Parayı yollarkan üzerine 2.5 TL üzerine koyup yollayınız. Bu işlem oldukça kolay ve kullanışlıdır eğer çözemediyseniz garanti bankasından ofisimizi aramanız , yada banka görevlilerinden yardım istemeniz yeterlidir.

Alışveriş Yapan Üyelerimiz :

ARKO >>> 3 AYLIK RAPIDSHARE UYELIGI
saladin34 >>> 1 AYLIK RAPIDSHARE UYELIGI

Saygılarımızla,

* Listemiz güncellenmiştir, bizlerle çalıştığınız için çok teşekkür ederiz :muck: :beer: :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
[[[ Kredi Kartın Yoksa Bizde Var Satışlar Başlamıştır ]]]

Extraloob.Com güvencesiyle ||| Kredi Kartınız veya Paypal Hesabınız vb. hesaplarınız yoksa bizlerde hepsi var sizler için dilediğiniz her ürünü alabiliriz, Satışlarımız Başlamıştır ||| satışlar tarafımdan başlamıştır tek yapmanız gereken bu topic altında benimle iletişime geçmektir.

Yapmanız Gerekenler :

1)
Banka Hesabıma ürün fiyatımızı yatırmanız.
2) Bu bölümde ücreti yatırdım demeniz : Sbot Satın Alma Bölümü
3) Sonrasında ben size özel mesaj atacağım ve gerekli işlemleri tamamlayacağız.

Neler Alabilirsiniz Örnek Verelim :

1) Rapidshare üyeliğinizi bizler alabiliriz.
2) Bir websitesi kuracaksanız isminizi ve sunucu kiranızı bizler ödeyebiliriz.
3) Ücretli bir virus programı alacaksanız ödemesini bizler yapabiliriz.
4) Bilgisayar alacaksanız biz kredi kartımızla alabiliriz.

Sizin tek yapmanız gereken ben şu ürünü istiyorum ödememi hesaplarınıza yolladım demenizdir gerisini bizler sizinle iletişime geçip hemen halledeceğiz, şimdiden hepimize hayırlı olsun diyoruz.

Extraloob.Com Ödeme Yöntemleri !

Bankamatik Kartsız >>>

Türkiye'nin her yerinden anında para yollama
Türkiye'nin her yerinde bulunan Garanti Bankası ATMlerinden 7/24 istediğiniz an Garanti bankasında hesabınız olmadan, kartınız olmadan , şubeye sıraya girmeden para yollayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bankamatiğe gidip Kartsız İşlem'i seçmek . Bu işlemi yaparken "Parayı ne için yatırıyorsunuz?" diye bir seçenek karşınıza gelecek orada diğer yada ödeme'yi seçiniz. Sizden cep telefon numaranız istenilecek onu doğru olarak girdikten sonra bizim hesap numaramızı yazıp yolladığınız taktirde sizden parayı gerekli yere koymanız istenilecek. Garanti bankası 2.5 TL'ye kadar ücret almaktadır. Parayı yollarkan üzerine 2.5 TL üzerine koyup yollayınız. Bu işlem oldukça kolay ve kullanışlıdır eğer çözemediyseniz garanti bankasından ofisimizi aramanız , yada banka görevlilerinden yardım istemeniz yeterlidir.

Alışveriş Yapan Üyelerimiz :

ARKO >>> 3 AYLIK RAPIDSHARE UYELIGI
saladin34 >>> 1 AYLIK RAPIDSHARE UYELIGI
onurer1994 >>> 1 AYLIK RAPIDSHARE UYELIGI

Saygılarımızla,

* Listemiz güncellenmiştir, bizlerle çalıştığınız için çok teşekkür ederiz :muck: :beer: :kalp:

Bende yararlanacam bundan :thumbsup: ama hiçbir ücret belirtmemişsiniz.Nekadara yapıyorsunuz bu işi?

Tamam benim işim 6.5 Dolar.Yani 10 TL 10 Krş tutuyor.10 kruşuyla beraber yatırmassam sorun olmaz sanırım? :sfff: BU hizmet için 10 TL mi üzerine koymam lazım?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yapacağınız işe göre 10 tl fazla ödeme yapmanız yeterlidir.

Ben alışveriş için para yatıracağım ama site sadece Visa,Mastercard,American Express,Diners Club,JBC card kabul ediyor sizde bunlardan biri varsa parayı yatırcam.Hemen cevap bekliyorum lütfen.

Yukarı Alt