carwen

Bilgiliyim
Ayrıca ayın yedisinde köye gittim 700 mg kota vardı ve 11inde evime döndüm ve kota 1gb 100mb idi, çok şaşırdım pc 4 gün boyunca kapalı olmasına rağmen 400 mb. :s

Hacılar gerçekten "61,25 YTL" den yukarı alıyorsanız Allah rızası için Türk Telekomu arayın...
O anki ifadelerini çok merak ediyorum. :D

OneEyedJack demiş ki:
Ayrıca ayın yedisinde köye gittim 700 mg kota vardı ve 11inde evime döndüm ve kota 1gb 100mb idi, çok şaşırdım pc 4 gün boyunca kapalı olmasına rağmen 400 mb. :s
Telekom'un en sakin davranışları bunlar. :wink1:

carwen

Bilgiliyim
Ilker Cindik demiş ki:
Hacılar gerçekten "61,25 YTL" den yukarı alıyorsanız Allah rızası için Türk Telekomu arayın...
Aslında çok doğru, sitesinde yazıyor artık, gidip gösterince ne diyecekler acaba. :coffee:

Ilker Cindik demiş ki:
Aramayıp Hayat Boyu İnternet BAglantısı Davası Açmayı Planlıyorum Yani TAzminat Ama BEn Kazanırsam İnternetim hayat boyu beleş olucak

ps:Saka bi yana bana 72 ytl geliyor gelde öldürme adamları geçen 3 gb geçtim 64 ytl geldi dengesizlik var sanırım kafalarına göre yazıyorlar Ayrıca Türktelekom Şirketi Artık Arapların Ve Fransızların ortaklıgında ve türkiyenin %10 hissesimi ne var yani birazda ordan geçiriyorlar bize

OneEyedJack demiş ki:
Ilker Cindik demiş ki:
Aslında çok doğru, sitesinde yazıyor artık, gidip gösterince ne diyecekler acaba. :coffee:
Çok fazla bilinmediği için yapabildikleri kişilere yapıyorlar.

OsmanGelincik demiş ki:
Ilker Cindik demiş ki:
Aramayıp Hayat Boyu İnternet BAglantısı Davası Açmayı Planlıyorum Yani TAzminat Ama BEn Kazanırsam İnternetim hayat boyu beleş olucak

ps:Saka bi yana bana 72 ytl geliyor gelde öldürme adamları geçen 3 gb geçtim 64 ytl geldi dengesizlik var sanırım kafalarına göre yazıyorlar Ayrıca Türktelekom Şirketi Artık Arapların Ve Fransızların ortaklıgında ve türkiyenin %10 hissesimi ne var yani birazda ordan geçiriyorlar bize
Fatulandırma sistemi bir sonraki ay olarak işliyor.
Mesela geçen ay aştığın koya, faturaya bu ay etki ypar.
Adamlar işi karıştırdıkça karıştırmışlar.

İlkercindik bu konu bir yana ECSRO ya bi kaliteli autopot yazabilirmisin Senin Elinin Deydigi Bİ Autopot Kullanalım Autologin Vs Vs bişiler yaparsan süper olur ya :)

ecsro kullanmıyorum. Ne olduğunu da bilmiyorum.
Pot olayı nasıl bilmiyorum. Ney nedir, nerededir bilmiyorum.

Kısacası; waiting for JasonWalker :P

kendim bi haltlar tasarlıyorum ancak pixel olayını yapamadım ondan bıraktım yapmayı ayrıca Jasonu bekliyelim bakalım nasıl bir program ile gelicek :)

Mojito

yanlış anlamış
Hayır öle demiyor diyorki astronomi bir rakam açttıysan 90 100 200 gibi bunlardan işte 61.25 gelcek

Hypnos demiş ki:
Ben açtırdıkdan 2 ay sora 79YTL kaydı bana neden acaba ??
Ps: Bilgilendirdiğin için teşekkürler. :beer:
62,25 den yukarı alanların TÜRK Telekomu aramalarını tavsiye ediyorum.
Oradan gelen cevap burada da bir cevap olacaktır . :P

bende böyle bir konu açmayı düşünüyordum. Aynı yöntemi bende kullanıyorum ama emin olmak için bu ay sonunu bekledim sen benden önce davranmışsın Teşekkürler....

Yukarı Alt