bekow demiş ki:
GangsteR demiş ki:
Öylesine siteleri gezerken bunlara rastladım daha fazlası vardı ama sadece iyilerini seçtim .Fazla uğraşmamak için CTRL+C , CTRL+V yaptım.Oyüzden de ı lar i olarak,ş ler s olarak yazıyo.Siz lütfen yanlış anlamayın...

Seytan
Yil 1994 temmuz ayi cumartesi aksami.. Ben ve kardesim o aksam yemek yiyorduk ve aniden zil çaldi, kapiyi annem açti.Kapida olan kisiler arkadaslarimdi ve bizi asagiya çagiriyorlardi saat 10.00'na geliyordu sofradan kalkar kalkmaz asagiya indik arkadaslarimizla her gece korkunç hikayeler anlatirdik, (Gece dedim çünkü sabahlara kadar oturur hikayeler anlatir oyun oynardik) her kafadan bir hikaye çikardi ortaya ama birbirimizi korkutmak için yaris yapardik.O aksam herkez hikayesini anlattiktan sonra oyun oynamaya karar verdik, o zamanlar 11 yasindaydim ve saklanbaç oynamayi çok seviyordum. Ebe saymaya basladiginda herkes yerini almisti ve bende, tabiki ben o anki olacak olaylardan haberdar degildim, kim bilirdiki seytani karsimda görecegimi neyse konuya geçelim ben yerimde ebenin saymayi bitirmesini bekliyordum ebenin saydigi binanin yan tarafindaydim ebebin saymasi bitmedigi için sikintiya girmistim o, an arkami dönmemle dona kalmam bir olmustu simdi seytanla karsikarsiyaydim o herkesin bildigi gördügü bir tipten degildi (tabiki görenler için..) 2 metre boyu,yumrugum kadar iri ve kipkirmizi gözleri çatal biçiminde uzun asasi 2 adet iri buynuzlari ve üstünde siyah birseyi vardi ama ayaklari yoktu evet yanlis okumadiniz ayaklari yoktu adeta uçuyordu o, anda vücudum çözülü vermisti.

Resmen Demon Shaytanı anlatmışın . :D gül gül çatladım inanmayanlar. Demon Shaytan Demon Shaytanın resmine baksınlar.
- Resim Silinmiş.

:mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Stephanos demiş ki:
Başıma Gelen olaylar ( karabasan denebilir işte ) ;
Gece 3-4 gibiydi Sonra yattığım odanın kapısından ses geldi ''tık'' diye uyandım o ses e tekrar yatıcaktım sonra arkamdan bişey geçtiğini hisettim ondan sonra birtane saçıma ellemeye başladı işte kaşır gibi çok hızlı ^^ Arkama dönemiyordum çok tırstım...

2-) Yine uyuyordum birden uyandım ayaklarımın ucunda büyük kapkara bir kedi gözleri kıp kırmızı öyle bana bakıyordu...bende böyle korkarak ona bakıyordum ondan sonra onun arkasından bebek eli bana doğru uzanıyordu ( o zaman korkarak ağlıyormuşum ) tam boğazımı sıkıcaktı babam uyandırdı...

3-)Buda her zaman başıma gelen olay birtane adam Dolabın kapının arkasıdnan bana öyle tip tip bakarak yaklaşması ve çığlıklarla uyanmam...

(hepsi gerçek dalga geçeni yakarım :mrgreen: :!: )
Hacım evde tekim tırstım bir anda :curtain:

bi qece evde kimse yok annemler misafirlikte bn de daha 13 yasımda fln gece 3-4 gibi sokaktaydım aynen bizde korkunç hiqayeler annatıoduk , pencereden o gece annattqımız hikayenin yusufuyla ayak gördüqümü sandım , tel. in şarjı yoktu ark.lar da eve gitmişti. eve qidemiodum... 5 e kdr fln sokakta gece kldm snra annemler geldi ama o korkuyla sabahlamıştım o gece .....

GangsteR demiş ki:
4K1Z4 demiş ki:
karabasan dedikleri insan uykulu olduğu yani uykuya geçmeye başladığı zamanda insanın psikolojik olarak vücudunda hissettiği olaydır.Mesela ben uykuya geçerken bazen düşüyorum yüksek biyerden ama rüya değil ayaklarım flan yattığım yatağa vuruyorum çok değişik bişey 8)

Kısacası Yaşayan Bilir
evet evet banada oluyo o birden bire düşermiş gibi oluyorum
Aynen Bende Bi Yerden Düşermüş Gibi Oluyorum Bir Kere Hopluyorum xD

Yukarı Alt