Windy

bu benim fikrim değil,bu zaten olması gereken bir fikir ve sen exl serverında adminsin,playerlara bu gereksiz dosyayı vereceğine adam akıllı dosyalar paylaş! sen kaldırıyormusun o linki yoksa ben yokedeyimmi topic i ?

WindTalker demiş ki:
bu benim fikrim değil,bu zaten olması gereken bir fikir ve sen exl serverında adminsin,playerlara bu gereksiz dosyayı vereceğine adam akıllı dosyalar paylaş! sen kaldırıyormusun o linki yoksa ben yokedeyimmi topic i ?
Dur bi dur anlatsın merak ettim savunmasını :mrgreen:

ok abi kusura bakma mod olmak için paylaşım yapmaya calisiyorum ondan sacmalayabilirim k bakmayin

Mod olmak için durmadan paylaşım yapmak asdf yazıp post kasmak gerekmiyor :D
Ben 260 mesajım varken mod oldum ve inanırmısın tek bir paylaşım yapmamıştım daha... Kendini forumda gösterirsen , yetkililer tarafından nasılsa farkedilirsin. Ayrı bir çabaya gerek yok kendin ol yeter :wink1:

Titus Pullo demiş ki:
Sxe mevcut serverımızda zaten salak bir wall, ama böyle bir paylaşım yapman çok ayıp seppuku serverımızın adminisin üstelik.
Serverda Problem Var Sanırım 2-3 Gündür Millet Sxe Açmadan Wall İle Giriyor..
Bende Denedim Cidden Sxe Açmadan Gayet Güzel Giriyor Malesef :| Sxe Yeni Sürüm Hemen Çıkar UMarım ^^

Polgara demiş ki:
Ben 260 mesajım varken mod oldum ve inanırmısın tek bir paylaşım yapmamıştım daha... Kendini forumda gösterirsen , yetkililer tarafından nasılsa farkedilirsin. Ayrı bir çabaya gerek yok kendin ol yeter :wink1:
Aynı şekilde bende 300'e yakınken oldum.

Truth demiş ki:
Polgara demiş ki:
Aynı şekilde bende 300'e yakınken oldum.
ehehe daha mod olmadım ama 80-90 mesaj civarında d.mod oldum =)
+ bu aralar pek giremiyorum siteye paylaşımda yapamıyorum verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı özür dilerim
malum okul ders sınav derken insan ne yapcağını şaşırıyor =)..

Yukarı Alt