Global topicde sürüyle yazı görüyorum moblar yok boyna oyundan atıyor şimdi indiriyorum kesin süper serverdir falan diye.Şu konuya bir açıklık getireyim bu server şu anda bir private server değildir!!!Bu server betadır C# sremuyu geliştirip kendi serverimizi açmaya çalışan bir takımız biz.Ve eğer bu gidişte aynı mesajlarla bizi yorar ve işlerimizi aksattırırsanız ciddi bir şekilde projeye son verip bölümü kapattıracağız.

Bilginize.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
baskılara dayanamamış bir yiğit basın toplantısı düzenlemiş mode on :P

Ama harbi dayaanmadım okan abi ya vallaha.Şu 7 gün ömrümden 7 yıl yedi resmen.Boyna msn spamdır oyunda bazı testlerdir falan feci sinirlerim alt üst oldu resmen...

Açmıycaktınız bence çünkü çok eksiği var bu eksikliklerin giderilmesi 1-2 ayı bulur tahminimce

Yaptığınız gerçekten başarlı bi çalışma. Böyle böyle açılcak ama meyvesini alacaksınız. Ben şöyle bi çözüm buldum ultima online da ownerlık yaptım yani eğer burdada yaratıkların spawn olması için spawner tarzında bi şey varsa koyun uniqleri millet eylensin. sizde işinizi halledin :)

bu konu çok uzamıştı hakkatten.
Bence konuyu silin server duzeltilince yine açarsınız konuyu
olmamı?

ironeye bi kac pm atmstım konuya. orda da böyle yazmıstın. bende sanademiştim ki konuyu kilitleyin yenilik olduqunca sabit olarak belirtirsiniz o konunun da baska bölümü sohbet tarzı yorum tarzı konusu olsun demiştim. ana konu sabit kilitli dier önerdiğim yorum sohbet tarzı olsunki sizde rahat rahat yapaydınız işinizi.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tamam da niye kilitle - kilitle, sil - sil bilmem ne diyorsunuz onu anlamıyorum. Burdan da açıklama geldi o konulara gereksiz yorum yapılmazsa zaten problem yaşanmaz o zamanda ne kilide gerek kalır ne de bişeyleri silmeye ..

Bu Server CSREMU dan kaynaklı Dimi çünkü yabancı sitelerde var böyle serverler girdim bi kaçtanesine lvl atlama filan ekli hatta o emulator bende var ama çalıştıramadım tam yani id pw yazıoyorum orda kalıyor gerisi yok ^^

Yukarı Alt