Konsinye tradeyi tmmlayan npc kervanın ne zman ve hangi ssehirde başladığını bilen var mı?

Ben bunun yazısına bi kaç kere rastladım ama tam çözemedim bilen biri anlatabilir mi ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kervan saatleri belli değil 4-5 saat aralıkla açılıyor ve server otomatik kervan çekiyor hunter çekiliyorsa thief'ler bunu keserse sizin bıraktığınız special god box'lardan birşey kazanamıyorsunuz kervan başarıyla yerine ulaşırsa item'leriniz değişiyor ve size teslim ediliyor kısacası server kervan çekiyor ve göreviniz onu yatırtmamak.

beyler ben bikere gördüm büyük bi kervandı etrafında gergedan bufalo fln vardı hotan yolundan geciyomus bende orda gördüm ama ne oluyo bilmiyorum

hunterların yaptığı bağışları constan hotana veya jg dan hotana götürüyor.2 defa kesmeye kalktık yatmadı.kesmek çok zor.101+ 2 thief pt si anca yatırır.etraflarındaki kolay yatıyor ama büyük öküz bi türlü yatmıyor :D

Öküz dediğiniz şu 60 levellik öküz vardı bi' ara o mu ? Yoksa silkle alınan dev gibi bi' öküz var o mu ?

Tek başına gittim yatirdim kervanı.. Birtek ortadaki büyük hayvan yatmadi.. içlerinden kestiğiniz moblardan düşen special box lar çıkıyor başka bişeyini görmedim.. Çok çıktığı için hepsini de alamıyosunuz zaten yanınıza gereksiz bişeymiş gibi geldi yatirmak. Eski meslek sistemi çok daha iyiydi bence. Mesleklere dikkat çekmek istiyorlarsa meslekten kazanılan paraları arttirmalari yeterliydi bence :D

merto.s demiş ki:
Tek başına gittim yatirdim kervanı.. Birtek ortadaki büyük hayvan yatmadi.. içlerinden kestiğiniz moblardan düşen special box lar çıkıyor başka bişeyini görmedim.. Çok çıktığı için hepsini de alamıyosunuz zaten yanınıza gereksiz bişeymiş gibi geldi yatirmak. Eski meslek sistemi çok daha iyiydi bence. Mesleklere dikkat çekmek istiyorlarsa meslekten kazanılan paraları arttirmalari yeterliydi bence :D

tamamyla katılıyorum :))

Artik goldbot lar o kadar cokki emin olun joymax o parayi arttirsa bile tenezzul etmessin gidip siteden gold alirsin once para bot larini engellemeleri lazim yada golduda joymax kendi saticak tipki silk gibi o zaman kimse urasip almaz gold

Yukarı Alt