bu topicde bakarak ilk kez bir imza yaptım bakalım beğenecekmisiniz :P
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
En başından beri hazırdım. Zaten gereken her şeyi istediler hepsini verdim. Render'dan tut texture'üne kadar. :P

Render dersinide benmi hazırlasam hep hazır hep hazır nereye kadar değil mi? Background hazır, render hazır, font hazır ne anlamı kaldı yahu :P

RonXL demiş ki:
Render dersinide benmi hazırlasam hep hazır hep hazır nereye kadar değil mi? Background hazır, render hazır, font hazır ne anlamı kaldı yahu :P
Adı üstünde Kolay imza yapımı, render dersini sen hazırla bende normal düzeyde imza yapımını yaparken onu kullanırım :muck:

Bunun çok ama çok kolaya kaçmak olduğunu imaa ediyorum sadece emiğine saygım sonsuz, sonuç itibari ile emek verilmiş.. Kolay imza hazırlama değilde, imza hazırlama gibi bir rehber daha faydalı olabilir bence, hazır background yerine brushlarla background yapımı, hazır render yerine kendi istediğini resimden çıkarma gibi, extra effect verilmesi gerekiyorsa extra bir konu daha açılıp 3-5 derste tam bir imza yapımı anlatılabilir burda, umarım anlatmak istediğimi anlamışsındır kardeşim ellerine sağlık..

Takımı
Besiktas
Sergilediğim iğrençlik daral:

- Resim Silinmiş.

Tesekkürler ilk imzamı yaptım sonunda. Yapa yapa geliştireceğiz artık kendimizi :kalp:

- Resim Silinmiş.

Render ve Texture nasıl ekleniyor o konuda bilgi verebilecek var mı ? Ama lütfen dalga geçici şekilde değil daha bu gece başladığım için. :)

Yukarı Alt