Deneyen Arkadaşlarımızın Çalışmaları

Canova
- Resim Silinmiş.

NightStalker
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte çalışma işte rehber hemde sıcağı sıcağını bir bilenden sorunlarınızı her türlü kendisine konu altından sorabilirsiniz, hacım ellerine sağlık süppoo güncel bir çalışma olmuş :muck:

Bugün geç olduğundan dolayı yarın hemen denemeyi düşünüyorum paylaşım çoooooook güzel olmuş öptüm yanaklarından :muck:

şu rander ile textureleri netten bulamadım elinde güzel bir site varsa özel mesajdan atarsann çoook ama çok sevinirim :muck:

eline saglıkta usta.adobe photoshopla yapmısın ve bılmeyenler nerden anlasın overlay brush ları :) daha ayrıntı olablırdı :thumbsup:

asturab demiş ki:
eline saglıkta usta.adobe photoshopla yapmısın ve bılmeyenler nerden anlasın overlay brush ları :) daha ayrıntı olablırdı :thumbsup:
Overlay nasıl yapıldığını gösterdim, adobe photoshop giriş düzeyinde birisi brush'ın ne demek olduğunu zaten bilir, bilmeyen için ise çok küçük bir araştırma ona yardımcı olacaktır.

Canova

Metover demiş ki:
Canova demiş ki:
çok güzel bi çalışma yapmışsın teşekkürler :muck:
Sağol, bugün deneyen arkadaşların çalışmalarını bekliyorum. :muck:
ya senin yaptığın imzadaki 13.layerda olan png nin bir linkini verirmisin çok aradım öyle 3D render ama yok sadnessla1 olanlarda png değil ve arkası siyah oluyo güzel durmuyo

Canova demiş ki:
Metover demiş ki:
Canova demiş ki:
çok güzel bi çalışma yapmışsın teşekkürler :muck:
Sağol, bugün deneyen arkadaşların çalışmalarını bekliyorum. :muck:
ya senin yaptığın imzadaki 13.layerda olan png nin bir linkini verirmisin çok aradım öyle 3D render ama yok sadnessla1 olanlarda png değil ve arkası siyah oluyo güzel durmuyo
/Güncel 3D Renderlar konuya eklendi. (En Alt Kısım)

Canova

elimden geldiğince bişeyler yaptım ama kendi yaptığımı kendimde pek beğenmedim :P bakalım siz ne diceksiniz:
(zaman sıkıntısı nedeniyle biraz geç oldu yoksa daha kısa sürede yapabilirdim:))
- Resim Silinmiş.
not: benim imzamdaki beyaz çizgiler nasıl yapılmış acaba ben öyle yapmak istedim ama olmayınca başka şekilde yaptım :P (daha yaratıcı oldu :P )

Canova demiş ki:
elimden geldiğince bişeyler yaptım ama kendi yaptığımı kendimde pek beğenmedim :P bakalım siz ne diceksiniz:
(zaman sıkıntısı nedeniyle biraz geç oldu yoksa daha kısa sürede yapabilirdim:))
- Resim Silinmiş.
not: benim imzamdaki beyaz çizgiler nasıl yapılmış acaba ben öyle yapmak istedim ama olmayınca başka şekilde yaptım :P (daha yaratıcı oldu :P )
Gerçekten güzel olmuş, denedikçe kendini daha fazla geliştirirsin eline sağlık, konuya ekliyorum hemen. :muck:

Yukarı Alt