Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Evet gençler neler yapıyorsunuz , nerelerde takılıyorsunuz.Bir yerden sonra rölantiye binmeye başladı artık hep aynı şeyleri yapıyoruz evli çiftler gibi :curtain:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Taksim Ortakoy Bahcelievler ve B.evlerde surekli kaziklaniyoruz ama kiz orada oturuyor yapacak bir sey yok :/

Takımı
Besiktas
12 yıldır birlikteyiz Umarım böyle devam eder :D Rolanti yada monotonluk hiç hissetmedim bunuda hissettirmedim Genel olarak Moda ve ortaköy. Birde 2 haftada 1 polonezköy kahvaltısı makara:

Taksim, Bağdat Caddesi okul zamanı her Cuma İstinye Park'a gidiyoruz yaklaşık 30-40 kişi 7-8'li gruplar halinde :!!&%&!

Takımı
Besiktas
Saklı bahçe diye bi yer var genelde oraya gidiyoruz birde sinemaya gidiyoruz pek insan olmuyor başbaşa izliyoruz güzel geçiyor zaman :P

Alsancak,Balçova,İnciraltı,Karşıyaka sahil vs
Zaten herkes İstanbul'dan yazmış yalnız hissettim lan kendimi :D

Takımı
Galatasaray
150.000 nüfuslu bir ilçede evde takılıyoruz yapacak başka birşey yok :) Duruma göre şehir dışı gezintileri.

Aspirer demiş ki:
12 yıldır birlikteyiz Umarım böyle devam eder :D Rolanti yada monotonluk hiç hissetmedim bunuda hissettirmedim Genel olarak Moda ve ortaköy. Birde 2 haftada 1 polonezköy kahvaltısı makara:
Düğün ne zaman yaşlandın artık :mrgreen: şaka bi yana abi allah ayırmasın :) :muck: :kalp:

Lemonade demiş ki:
Lordzek demiş ki:
Lemonade demiş ki:
18 yildir hic yanimdan ayrilmiyor :D
bu çocuğa ders vermem lazım :D
Sen gibi random mode takılmıyorum olum ben :lol:
sanki keyfimizden random mode takılıyoruz daha istediğim kızı bulamadım

ps:beyaz tenli siyah saçlı mavi gözlü kaydırak burunlu hafif dolgun dudaklı kız tanıyan varsa istanbulda bana pm :D

Takımı
Besiktas
Ayrilmadan once Kadikoy, Haydarpasa, Florya, ev gibi yerlerdeydik. Simdi yalniz basima geciyorum ayni yollardan.

Yukarı Alt