Arwen demiş ki:
:D aynen bende gelıcem yer ayırın banada:D
guilde char almak olayında artık daha dikkatliyim az olsun öz olsun bu demek değildir guilde alınmayan insanlarla aramı açarım farkettimki çoğu çharı olan arkadaşlar guildte olmayınca daha iyi davranış sergiliyolar . unique kavgaları olmasa aslında serverda herkes gül gibi gecinir giderde olmuyo işte insanlar heyecan yapıp ne yazacaklarını şaşırıyolar bazen .. benim tek unique derdim rafiye shaitan kestirmekti onuda başardık :D .. ibo sana her zaman yerimiz vardır

teşekkürler abi:D herzaman ve ne koşulda olursa olsun sizinleyim:D WicKeD te sıze kardes:D guild:D sayıyorum:D tek uye benim onda Under yane:D :starving: unıque ozledım:D

EfnuR

Öğretiyorum
Arwen demiş ki:
teşekkürler abi:D herzaman ve ne koşulda olursa olsun sizinleyim:D WicKeD te sıze kardes:D guild:D sayıyorum:D tek uye benim onda Under yane:D :starving: unıque ozledım:D
ibo allah neşeni ve :D smilesini senden eksik etmesin :mrgreen: Ben çok sırıtıyom diyodum beni geçtin helal olsun yani. :oldie:

AyteKinG demiş ki:
Arwen demiş ki:
ibo allah neşeni ve :D smilesini senden eksik etmesin :mrgreen: Ben çok sırıtıyom diyodum beni geçtin helal olsun yani. :oldie:

amin kardeşim:D ya cafer abi sen raffi:D ve işte yeni yuvam yeni adresim extraloob:D o yüzden neşem sonsuz:D bide HeaveN e geri dönüyorum Serwer açılınca neden mutlu olmıyımkıe :beer: :beer: :coffee: :detective: :oldie:

AyteKinG demiş ki:
Arwen demiş ki:
ahanda modumuz geldi hoş geldi aman efem teşrif ettiniz zahmet olmamıştır inşallah :D

EfnuR

Öğretiyorum
caferc demiş ki:
AyteKinG demiş ki:
Arwen demiş ki:
ahanda modumuz geldi hoş geldi aman efem teşrif ettiniz zahmet olmamıştır inşallah :D
yaw ben hep burdaydım yukarıdan böyle mesaj yapmak için giriş yapıyorum :D (üşeniyom) :mrgreen:

yha moda bak bir beni görüyo tamam HeaveN kral sen ve cafer abi ve bir cok arkadas gonlumuzun kralı ama:D bir tek biz değil heryer aynı:D:D gez bak:D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
caferc demiş ki:
benim tek unique derdim rafiye shaitan kestirmekti onuda başardık :D ..
Valla eksik olmayın cafer abi ve bizimle olan herkes..En büyük isteğim olan Shaitan'ı da sonunda kestim :)

Ps:Bende size hani keserken az yardım etmedim yani :P

ne nane oldu bilmiyorum gerekte yok çhar heavendaydı bugün bizim milletimiz anlaşmayı her dalda beceremiyo neyi paylaşamıyosak .. bundan sonra kimseye yardım yok yada ona benzer isteklere cevap herkes kendi başının çaresine baksın bunebe bıktım ... artık forever heaven gelen gelir gelmeyen kendi bilir, serverda en çok bana saygı duyuluyo o derecede kimse takmıyo illaki gerçekten abilik yaptıracaksınız baydınız ama ..başı sıkışan cafer abi tantanaya gelincede üstünüze yok alınan alınır lafı ortaya atıyom ..

Yukarı Alt