EfnuR

Öğretiyorum
LwL sınırı yok guildde gördügünüz her kişiye pm atın alsın sizi

eskilerden bir ss

- Resim Silinmiş.

Yeni Halimiz

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Güncel..

Guildimizin en en yeni hali gidenlerle kalanlarla !!

- Resim Silinmiş.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Konu güncel arkadaşlar..

Tarih : 26 Ağustos 2008
Saat : 22:30

Son Halimiz :D

- Resim Silinmiş.

Galiba yeni account alıcam okullar açılıyor pek fazla giremesemde bana yer var mı :D

KoLeRa hangi guildde şuan ?

WeAre

Buralıyım
Cant KiLL Me demiş ki:
TurkeY ne oldu diyorum kısaca .?
turkey mi kaldı sen gittiğinden beri serverde neler değişti bil bilsen aklın hayalin şaşar
neyse konu dağlıyo bizim olmayan bir konu

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu konu çok uzadı gerçekten artık herkesin ve özellikle bnm başım ağrımaya başladı..Anlamadıgım bir olay yüzünden Hasanlarla yolları ayırdık..Yeni gelen arkadaşlar oldu guildimize ama bu sefer de bunlar adam değilmiş sanırım..Kafam çok karışık ama bu olay çözülecek böyle gitmez..100 kişilik pravite server da 10 tane türk var..Onlarda birbirlerine içlerinde sakladıkları kinle kasarlarsa ne anlamı kaldı oyunun..Vip'de daha da kin beslenecek, düşman edilecek adamlar var..Ama biz bir birbirimizle olan kavgalarımızı bitirsek onlara sıra gelecek..Ama biz birbirimizle kavgaları bitiremediğimiz için onlarda istedikleri gibi davranıp oyunun iyice içine ediyor...Neyse konu dagalmasın devam...

RaFFiNe demiş ki:
Bu konu çok uzadı gerçekten artık herkesin ve özellikle bnm başım ağrımaya başladı..Anlamadıgım bir olay yüzünden Hasanlarla yolları ayırdık..Yeni gelen arkadaşlar oldu guildimize ama bu sefer de bunlar adam değilmiş sanırım..Kafam çok karışık ama bu olay çözülecek böyle gitmez..100 kişilik pravite server da 10 tane türk var..Onlarda birbirlerine içlerinde sakladıkları kinle kasarlarsa ne anlamı kaldı oyunun..Vip'de daha da kin beslenecek, düşman edilecek adamlar var..Ama biz bir birbirimizle olan kavgalarımızı bitirsek onlara sıra gelecek..Ama biz birbirimizle kavgaları bitiremediğimiz için onlarda istedikleri gibi davranıp oyunun iyice içine ediyor...Neyse konu dagalmasın devam...
Benim char hacklendiğinde 20 ile 30 arası Türk vardı yaw :D

KOnu up :sfff:

Yukarı Alt