Absence

Kambersiz düğün olur mu ?
bende izliyorum ancak ilk iki sezonunu fazla takip edemedim bu hafta 2 sezon 3. sezonun ilk8 bolumunu aldım izleyeceğim
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aynen 3.sezonu bastan assagiya ezberledi 4 dude ayni sekilde ezberlemeyi planliyorum :P

Tatilin başında my name is earl ile beraber ilk sezondan itibaren izlemeye başladım.Sezon 3 bl 7'deyim.

arkadaşlar sezon 4 ü bekliyoruz diyenler var ama 3. sezon bitti sanıyorduk ama 3. sezon devam etmeye başladı .Normalde 14 (yanlış hatırlamıyorsam) bölüm olduğu halde devam ediyor 25.bölüm final olarak oynandı ve bitti.

süper bir dizi takip ettiğim bir kaç diziden biri kurgusu falan harika ama ezik başrolümüz 3 sezon geçmesine rağmen hala güçlerini tam olarak kullanmayı bilmiyor gerçi zamanında arthur peterın gücünü almasaydı peter o zamanlar öğrenmişti kullanmayı ama işte senaristlerde bizi bekletiyolar dizinin temposunu yavaşlatıyolar ama yeni sezon bomba gibi olacak ilk sezonun yapımcıları galiba geri dönmüş ilk sezonu hatırlarsınız bomba gibiydi aynı aksiyon geri gelicekmiş

Cnbc-e deki en sevdiğim 1. dizi Heroes 2.Chuck 3.Prison Break öyle devam ediyo bitmiyor ama :D

Yukarı Alt