benim ki salak doktor yüzünden 90 dakikayı gectı az daha kan kaybından ölecektım babam saolsun

benimki 15dk sürdü uyuşması haric süper makinayla döndür döndürdü kafayı bi aldı :mrgreen:

aq doktoru doktor degılkı gözleri görmüyor dikişleri tersten attıgı için dikişleri söüp tekara yaptı o sırada ben baya kan kaybetmısım bayılmısım evde ıken hastanaye goturmusler doktor yuzunden benım dalgada çift dikiş var :lol:

A

Anonymous

Guest
Muhahah ne biçim konu açmıssın allahım yaa

nese ben hatırlamıom ama 10 dk sürmüstür

tan

rank8
benımkı yarım saat surdu hatta babam dayanamadı odayı bıle terk ettı hehehehhe :lol: ( ama o doktoru gorursem cok fena opecem cok pıs ıgne yapıyo :lol: )

ben hatırlamıyom ama 3-4 saat geçti gibi kalmış aklımda bi kalktım yattığım yatak göçmüş göçüklerdede terler var :mrgreen:

Doktor deli etti beni ben 4. sınıftamı ne sünnet oldum bizim baba tarafı paralı biraz özel doktorda yaptırdılar nese aldılar beni içeri sedye ile hastaneden bağladılar fln ben bi kastım kendimi gerildim bi girdim odaya oda deilki bildiğimiz ameliyathane yuh lan dedim napıcaklar bunlar:D bi baktım kesici bi alet yok etrafta korku gitti dedim nolucak (ağlıyodum çocukluk:D) doktor dedi merak etme kesmicez e dedim nie burdayız gidelim doktor dedi lazerle alıcaz muahha ben bi kalkmışım sedyeden :lol: :lol: :lol: hemşireler bilem koşturuyor nası tırstım lazerle napıcaklar ulan diye :lol: sonra yakaladıklar direk narkozu verdiler ben bayıldım 5 dk fln sürmüş yanlız ben yarım saatte ayılmadım sonra ogün normal hayatıma döndüm yatakta fln yatmadım pantolonumu giydim çıktım teknoloji güzel bişey :lol:

tepemi attırmayın ben sabitlerim bırakın sabiti duyuruya taşırım extranın bi lafı var dolarımboynunuza.com:D :mrgreen: :mrgreen:

+18 Cinsellik içeren -Şiddet ve Korku içeren yazı!!!!

5 sınıftaydım balta gibiydi hemşire* yuh bu ne lan demişti şakasına tabi:D hep o anı beklemiştim eline aldı ve yavaş yavaş tutup okşayarak kesmeye başladı o an o zevkle hüngür hüngür ağladım :lol::D daha sonra daha sonra içeri başhekim girdi nası geçti diye sordu bende muameleniz güzel dedim ücrette anlaşamasakta ortayı bulduk

*NOT= tüm hemşirelere saygım sonsuzdur onlar anamız bacımızdır yanlış anlaşılmasın allah hepsinden razı olsun.

StarkDrache

Bilgiliyim
RapmasteR demiş ki:
+18 Cinsellik içeren -Şiddet ve Korku içeren yazı!!!!

5 sınıftaydım balta gibiydi hemşire* yuh bu ne lan demişti şakasına tabi:D hep o anı beklemiştim eline aldı ve yavaş yavaş tutup okşayarak kesmeye başladı o an o zevkle hüngür hüngür ağladım :lol::D daha sonra daha sonra içeri başhekim girdi nası geçti diye sordu bende muameleniz güzel dedim ücrette anlaşamasakta ortayı bulduk

*NOT= tüm hemşirelere saygım sonsuzdur onlar anamız bacımızdır yanlış anlaşılmasın allah hepsinden razı olsun.
Süresi Hariç Herşeyi Sylemişşsn :)
Ayrıca erotik film gibi
.

haha benımkıde 20 30 dk arası sanırım..
ferıdun kanka guzel konu :lol:
koptum walla herkes solesın barı benımkını hemsıre yapmadı bı doktor makasla bızım zamanımızda lazer de yoktu ne bılelım adam aldı elıne kestı sona dıkıs dıker gıbı dıktı acımamıstı ama yaz gunuydu baya terletmıstı doktoru :lol:
cok rahat durdun tesekkur ederım dıo ben onun ıcın 10 saat heykel olurum anlamı buyuk benım ıcın demıstım :lol: allah razı olsun adamdan da kalıcı bı hasar bırakmadı :lol: detective

Yukarı Alt