GuseL Birr Fikir AsLında Ama ii İse Yarar :D

[Bu Arada Extra Abi cQk SheKıLL__ Cıkmıssın yha One Karizma OLe !!] ?!!!!!!..

Prada

Bi insanın bu kadar yaratıcı olabilmesi için ya çok canının sıkılması yada üstün yaratıcılık yeteğinin olması gerekir.. Okan senin canın mı sıkılıyo yoksa dehamısın :santa: Bu ne hacım yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor ?!!!!!!... :twisted:

Bu arada fikir şahane bundan 5 yıl sonrasını düşünün beyler açar açar izlersiniz ?!!!!!!! Ve ileride extraloob dünya markası olduğunda biz oranın eskilerindeniz demeniz için alın size ispat ?!!!!!!.....

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuuu süpppooo mesajlar yazılmış hepinizi öpüyorum gözlerinizden ?!!!!!!...

bu videoyu yumy yumy yaparda o nerede acep :P

xem, alone iş size düşüyor ortak çalışıp v1.0 çıkartsanız nasıl olur ?!!!!!!.....

extraloob demiş ki:
uuuu süpppooo mesajlar yazılmış hepinizi öpüyorum gözlerinizden ?!!!!!!...

bu videoyu yumy yumy yaparda o nerede acep :P

xem, alone iş size düşüyor ortak çalışıp v1.0 çıkartsanız nasıl olur ?!!!!!!.....
Olabilir.Ancak movie makerlik bir video olmasın vegas vs. o gibi programlarla çalışırsak daha güzel olur diyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
abartmaya gerek yok ama sen hangisini istersen kullan farketmez :P

Yapım ufak ufak başlıyor..İsteyenler yarına kadar"Kim kimdir"'e fotoğraflarını koyabilirler.

hmm yardımcı olmak isterdim ama video hakkında pek bir bilgim yokdur ama muzikli ufak tefek geçişlerle bir video hazırlarıs birde slayt yaparıs video youtube da olmasın ama bnce izlesenede lsun youtube boyuna tt tarafından kapatılıo dns yide herkes değiştirmior biliosunuz bu yüsden slayt ı da siteye upload link koyarıs hatıra kalır xD

Yukarı Alt