EmmaW

serverın ilk Türk accaountu olan accaountum hacklenmişti ve başkasını oyunda arkadaşım gördükten sonra hiç girmedim bugün gireyim dedim ve ne göreyim 12 lvl pk ve bankada tek element bile kalmamış bunu yapanlar Allah'ın dan bulsun nediyeyim..
- Resim Silinmiş.

bu chara çok kişi emek harcadı o emeklere yazık..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Geçmiş olsun kardeş.İnsanlar bir de soruyor neden yabancılar bizden nefret ediyor diye?İşte bundan dolayı nefret ediyor.Yabancı bir guilddeyken adamın teki sun 9dg silahını arkadaşına ödünç verebiliyor.Yani güvenebiliyor.Adamlar da güven o kadar fazla.Bizde ise bu halde.Yabanlar Allah'ından bulsun artık dicek laf bulamıyorum.Tekrar çok geçmiş olsun...

EmmaW

teşekkürler.. yabancılarla aramızdaki fark onlar oyunu oyun olarak görüyor biz oyunu yaşam olarak görüyoruz.. farkettiyseniz onlar oyunu oyun olarak gördükleri için sun da onlarda +9 itemlerde onlarda...

berkomu demiş ki:
teşekkürler.. yabancılarla aramızdaki fark onlar oyunu oyun olarak görüyor biz oyunu yaşam olarak görüyoruz.. farkettiyseniz onlar oyunu oyun olarak gördükleri için sun da onlarda +9 itemlerde onlarda...
Dogru söylüyosun

Geçmiş olsun...
Bir gün onunda çarı soyulur Senden daha kötü olur merak etme...

Biraz hortlatmak gibi oluyor ama , bu charı 0 dan 72 ye kadar ben kastım. Berkomuyla zamanında çok olaylar yaşadık ama hallettik gitti . Dünya fani, herşey unutuluyor , geriye kaldığını bildiğimiz tek şey charları bu hale getirenlerin günahlarının hiçbir zaman silinmeyeceği.

invaders

Bilgiliyim
LebronJames23 demiş ki:
Geçmiş olsun kardeş.İnsanlar bir de soruyor neden yabancılar bizden nefret ediyor diye?İşte bundan dolayı nefret ediyor.Yabancı bir guilddeyken adamın teki sun 9dg silahını arkadaşına ödünç verebiliyor.Yani güvenebiliyor.Adamlar da güven o kadar fazla.Bizde ise bu halde.Yabanlar Allah'ından bulsun artık dicek laf bulamıyorum.Tekrar çok geçmiş olsun...
doğru söylüyosun oyundaki kimseye güvenmemek en iisi

Yukarı Alt