Crying or Very sad ya dier yerlere yazdım kimse cevap vermedi Crying or Very sad
paralı bot aldım güzelce kurdum ama oyuna her girmeye çalıştığımda ??????????????bundan çıkıo ekran kartını güncelle dediler güncelledim format at dediler formatta attım ama olmuo parmağı tıklıorum oyuna girmiyor ama normal olarak giriyor parmaktan girmeye çalışıorum olmuyor yardım edin lütfen..............
sorunun ne olduğunu bilen varsa lütfen cevap versin

PC_kopat demiş ki:
Crying or Very sad ya dier yerlere yazdım kimse cevap vermedi Crying or Very sad
paralı bot aldım güzelce kurdum ama oyuna her girmeye çalıştığımda ??????????????bundan çıkıo ekran kartını güncelle dediler güncelledim format at dediler formatta attım ama olmuo parmağı tıklıorum oyuna girmiyor ama normal olarak giriyor parmaktan girmeye çalışıorum olmuyor yardım edin lütfen..............
Bütün Çözümleri Denemişsin Ekran Kartı Güncellemesi Ve Format Dışında Sana Kimsenin Yardımcı Olabileceğini Sanmıyorum.Ama Sen Genede Bekle

Belki Bir Çözüm Bulan Çıkar

ewet bendede oluyor ekran kartım 64 bütünleşik gıcık bişe yane ekran kartından dolayı meydana geliyor ama ben o soru işaretlerine felan bi kaç kez tıklıyorum sağdaki ve soldakine giriyo ama en kısa zamanda benim gibi ekran kartı alsan iyi olacak saygılarımla

486dx4 demiş ki:
ewet bendede oluyor ekran kartım 64 bütünleşik gıcık bişe yane ekran kartından dolayı meydana geliyor ama ben o soru işaretlerine felan bi kaç kez tıklıyorum sağdaki ve soldakine giriyo ama en kısa zamanda benim gibi ekran kartı alsan iyi olacak saygılarımla
Ekran karti alman gerekli ama sorun ekran karti değil, Botun Client kodlarini değiştirmesinden dolayi (memory Hack) GameGuradi Devre dışı bırakiyor ve bu illegal Değiştirme bazı zamanlarda Client'in bu tip hatalar vermesine neden oluyor bir kaçdefa Sağ sol Butona basarak Düzeliyor (bazen 9-10 defa bastiğimi biliyorum)

ekran kartın düşük olduğundan kaynaklanabilir ekran kartı en düşük 128 olması lazım heralde

Ekran Kartını nasıl guccelestırcez aynı sorun bende de war açıklamalı bı anlatım plz??

DnA

rank8
gerek yok.

Art ARta 10-15 kez dene birinde mutlaka girecektir..Driver güncellemeyle olmuyor artık.
Çoğu kişide war o sorun kahvekeyfi

evet bendede oluyor bu sorun ekran kartını bile değiştim gitmedi (ekran kartını keyfi değiştirdim oyun için değil) arkadasların dediği gibi ben en fazla 4 sefer start dediğimi hatırlıyorum 5te muhakkak giriyor

furius demiş ki:
ekran kartın düşük olduğundan kaynaklanabilir ekran kartı en düşük 128 olması lazım heralde
Alakası yok 512 mb ekran kartı benimki bende alıyorum o hatayı.Çözüm yok.Arka arkaya denemen lazım sonra giiriyor.Ayırca bazen oyuna girmeden dc from server hatası veriyor.Arka arkaya deneyince oluyor.

bedde oluyor yapman gereken sadece 3 4 kere parmagı tekar tekrar tıklaman elbet birinde gircek.

arkadaşlar ben bunun çözümünü biliyorum. gelen ekranda alttaki butonlardan sağdakine tıklayacaksınız. en fazla peş peşe 4-5 kere gelir o ekran. ve en sonunda oyun açılır. bazende hiç gelmez ??????? hatası. ama gelince dediğimi gibi sağdaki butona basın tekrar parmağa çift tıklayın..

PC_kopat demiş ki:
bazen bendede oluyor fakat 3-4 kere sureklı parmaga tıklarsan oyun acılıyor ara ara yapıyor bendede.. extraokk extraokk extraokk

Yukarı Alt