Galatasaray sahasında Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'a yenilirse, Trabzonspor deplasmanında kazandığı taktirde şampiyonluk şansı bulunan sarı-lacivertliler, son şansını da değerlendirmek istiyor.

Fenerbahçe, geçen hafta Kadıköy'de Gençlerbirliği karşısında aldığı galibiyetle ligi ikinci sırada tamamlamayı garantilemişti.

-KEZMAN KADRODAN ÇIKARILDI-
Fenerbahçe'de bağırsak enfeksiyonu geçiren Kezman'ın, Trabzonspor maçının kadrosuna alınmadığı bildirildi.

Kulüp doktoru Piyer Arzuman, bu sabahki antrenmana katılmayan Sırp futbolcunun hasta olduğunu bildirdi.

Kezman'ın yanı sıra sakatlıkları bulunan Önder ile kaleci Volkan Demirel, çalışmalarını takımdan ayrı sürdüren Deniz, sakatlığı nedeniyle sezonu kapatan Vederson, tedavileri nedeniyle ülkelerinde bulunan Lugano ve Roberto Carlos maç kadrosunda yer almıyor.

-DEIVID, KAZIM VE SEMİH'İN KAS ANALİZİ YAPILDI-
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'dan bir ekip, futbolculardan Deivid, Kazım ve Semih'in kas analizini yaptı.

Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayri Ertan ve ekibinin, Trabzonspor maçı için bu sabah yapılan antrenman sonrası üç futbolcuya kas ve hareket analizi yaptıkları bildirildi.

adamlar 7 yıldır yenemiyomuş bizi hırslı çıktılar ben maçı radyodan dinledim ama maşallah spikere sovmekten maçtan bişi hatırlamıyom adam uyuz kitap okur gibi maç anlatıyo kapadım 70 dk da

Yukarı Alt