Keylogger Sadece Klawye İLe Yazılanları Algıladıgı İçin Kendim Calıstım silkroad VE Banka Hesaplarınızdada Kullanabilrsnz
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
ExtraLo_Ob
Can_ksk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
keylooger dan korunmak ıın bu %100 bir cozum deıl keyloogerlar sadece klavyede yazılanları okumuyor bazı keyloglar ekranda ss de cekıyor bu sadece riski azaltır ama suanda calısan keyloogerlar genellıkle ss cekıyor

dikkat edin ben bu arkadaşı bi yerden tanıomm nerdendiii Rolling Eyes ama keyloog de qaLiba :mrgreen:

ss alsa bile girdiğin şifreler zaten yıldız olarak gözüküyor onun için çektiği ss bir anlamı yok Wink
cepnicaglar demiş ki:
keylooger dan korunmak ıın bu %100 bir cozum deıl keyloogerlar sadece klavyede yazılanları okumuyor bazı keyloglar ekranda ss de cekıyor bu sadece riski azaltır ama suanda calısan keyloogerlar genellıkle ss cekıyor

Thief_ demiş ki:
BOSPHORUS demiş ki:
ss alsa bile girdiğin şifreler zaten yıldız olarak gözüküyor onun için çektiği ss bir anlamı yok Wink
cepnicaglar demiş ki:
yanlış!! Ekran klavyesi ile yazarken hangi tuslara bastıgının ss sini alıyo ya :lol:
o zaman karışk yazar :mrgreen:

Arkadaslar Bgunlerde Char CalınmaO Olayı COk oldugu İçin KOnuyu Gündeme Tasıyorum Bence Sabit Olsun

Yeni nesil gelişmiş keyloglar sadece klavye verilerini deil giden paketlerdeki key leride alabiiyor. En iyi çözüm sağlam ve güncel bir antivirüs programı ve indirdiğiniz şeylere dikkat etmeniz... kahvekeyfi

Ardamax keylog hep pc den şifre alır hem kalvyede yazdıklarınızı an ve an okur ve bir dosyayla birleştirebilme imkanınız var pc nize bir bulaştımı yandım allah kurtulamazsınız tabi insan farkındada olmuyor

can allah senin :D

bu sabah uyandım vermek aklıma gelmediyse ne olayım :D

teşekkürler güzel paylaşım. Bunun yanında bilgisayar klavyesi bozulan arkadaşlarımız yenisi gelene kadar bunla idare edebilirler.

Yukarı Alt